Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tudom kiszedni a macskapi...

Hogy tudom kiszedni a macskapisit a kanapé kárpitjából?

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár hétben rendszeresen telibeh*gyozza a macskám a kanapékat. Gyanítom hogy jelöl, kértünk ivartalanításra időpontot a dokitól, de már kezdek besokallni. Használom a sanytolnak ezt a textilekre való fertőtlenítőjét, amivel be kell fújni az anyagot és semlegesíti a szagokat, de én így is érzem időnként a pisiszagot. Illetve az sem segít, hogy legtöbbször akkor csinálja mikor nem vagyok itt, így esélyem sincs gyorsan felitatni a cuccot mielőtt beissza a kárpit... 🙄

Nőstény macs, van mellette egy másik csajszi is, ő már ivartalan.



2020. okt. 28. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
27%

Leginkább sehogy. Az a szag ki nem jön egy kis sprayvel.

Macskának kint a helye

2020. okt. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Jelölni a kandúrok szoktak, itt más lesz a probléma. Dokitól kérjetek az ivartalanításkor vizsgálatot is, hogy nincs e valami gyulladása, amitől pl fájdalmas lehet a pisi.

Illetve alom változott az elmúlt időszakban? A másik cicával kijönnek, nem stresszes?

2020. okt. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Sehogy nem jön ki, ki kell dobni a kanapét
2020. okt. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Hat en kolcsoneznek egy normalis karpittisztito gepet, szerintem azzal lehet a leghatekonyabban kitisztitani. Aztan vagy a macskat zarnam ki ivartalanitasig a kanapes szobabol, vagy vennek egy ilyen nagy takarofoliat, es azzal lenne letakarva allandoan.
2020. okt. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Es egyebkent de, a nosteny macskak is jelolnek.
2020. okt. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
5, de nem magától. Újkeletű viselkedés problémát jelöl. Mindig.
2020. okt. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ket macska van, nyilvan az ivaros azert kezdett el most jelolgetni, mert mostanaban lett ivararett, es megjeloli a teruletet a masik macska miatt. Termeszetesen nyilvan, vizsgaljak ki, hogy nincs-e hugyuti fertozese, de inkabb ivartalan macskaknal fordul elo, hogy a betegseg miatt a semmibol elkezdenek ossze-vissza pisilni.
2020. okt. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A kárpittisztító gép jó ötlet, én gőztisztítóra gondoltam, de azt idővel amúgy is szeretnék venni. Illetve igen, valószínűleg ki fogom rakni a szobából, ha ezt még sokáig csinálja, de azért remélem az ivartalanítás rendbeteszi a dolgokat.

A másik macskával kijönnek, a nagyobbik volt inkább aki nehezebben fogadta el az új cicát, és elég egyértelmű is, hogy azért pisil jobbra-balra a kisebbik, mert ivarosodik, épp abban a korban van.

A másikkal nem vártam meg hogy elérjünk idáig, 7 hónaposan már vittem kipakoltatni, viszont a kisebbiket utcáról fogadtam be, így nem tudtam biztosan mennyi idős, na meg egyéb kezelései is voltak.


Off:

Elsőnek:

Süket cica. Szóba sem jöhet, hogy kint legyen.

2020. okt. 28. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!