Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a cicám baja? Megy...

Mi lehet a cicám baja? Megy a hasa nagyon.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A cicámnak ma nagyon megy a hasa, enni se eszik.

Tegnap se evett, hányt viszont tegnap székrekedése volt.

Újfajta konzervet kapott 2 napja azután kezdődtek a tünetek.

A másik probléma hogy nem az alomba végzi a dolgát, amióta megy a hasa (eddig ezzel nem volt probléma)

Állatorvoshoz kedden tudom legközelebb vinni, mert szabadságon van az orvos.

Aki helyettesíti pedig szörnyű doki, a múltkor is félrekezelte a kutyánkat.

Addig is szeretnék én valamit tenni a cicámért.

Bármilyen tippet szívesen fogadok.

(Kérlek azt ne írjátok, hogy vigyem orvoshoz, mert amint említettem kedden tudom vinni)

Egyébként fél éves kislány benti cica.

Találkozott más macskával már, nem tudom ez számít-e.



2020. nov. 1. 14:33
 1/5 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Főtt rizzsel etesd.
2020. nov. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez igy folytatodik, az a macska kegyetlenul ki fog szaradni, talan a kedd mar tul keso lesz. Probalj meg orvost keresni, tudom, hogy nehez, de en megmozgatnek minden kovet, keddig nem varnek. Fecskendobol mindenkeppen itasd, probalkozz vele, meg ha elutasito is. Tejet, tejtermeket, fuszeres, zsiros maradekot ne kapjon.
2020. nov. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Miss Endzsi ***** válasza:
Nem tudom ez jó ötlet-e, de én tápszert is vennék neki, abban van folyadék is, tápanyag is.
2020. nov. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a táp váltás is lehet (részben) az oka. Lehet, hogy hirtelen váltottál, és nem bírja a gyomra szegénynek.

Diétázzon a cica, ne kapjon zsíros kaját, tejterméket, fűszeres kajákat stb, és minél több vizet igyon.

De a szomszéd teleplésen nincs állatorvos? Én is egy kis településen lakom. Itt is van doki, de ha valami van, akkor a szomszéd településekre is át tudok menni.

2020. nov. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hétfő óta hála az égnek semmi baja

Eszik, játszik, normális a széklete.

Gyomorrontásra gyanakszom, ezt az orvos is megerősítette.Kaptunk az állatorvostól gyomorvédő gyógyszert.

Szóval úgy néz ki meggyógyult :)

Kiszáradva nem volt a cica az orvos szerint.

2020. nov. 3. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!