Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sziámi cica mellé skót lógófül...

Sziámi cica mellé skót lógófülü cicát?

Figyelt kérdés

Van egy másfél éves ivartalanított Sziámi cicám. Mellé vennék egy 10 hetes fiu skót lógófülüt( később ivartalanittatom).Mennyire fognak ki jönni egymással? Nem fogja bántani a Sziámi a kiscicák?

Minden tapasztalat,vélemény minden hozzászólás érdekel!


2020. nov. 6. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Bár nekem nincs macskám, azt hallottam vagy olvastam, hogy a sziámik nem nagyon szeretik más cicák társaságát. Esetleg össze tudod ereszteni egy másik macskával próbaképpen hogy hogyan viselkedne?
2020. nov. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom hogy a skót az elég lusti fajta.

A sziámi mellé hasonlóan aktív fajta illene jobban.


Egyszer befogadtam ideiglenesen egy felnőtt (3 éves) cicát a sziámim mellé. A felnőtt az lusti volt, többnyire csak aludni szeretett, nem volt játékos. A sziámim aki fele akkora volt, nagyon utálta. Idegesítette hogy szinte csak fekszik, elkezdte terrorizálni.

Pár hónap múlva hoztunk hozzá egy bengálit, aki szintén hiperaktív. Vele első naptól kezdve kijön.


Szerintem kérdezz meg egy-két tenyésztőt.

2020. nov. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!