Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért vakarodzik a cicám...

Miért vakarodzik a cicám folyamatosan?

Figyelt kérdés
Eleinte csak a hátát kaparta, és közben nyávogott,mintha fájdalmai lennének...de egyre inkább szétterjed a vakaródzás és szinte folyamatosan ezt csinálja.A bőrén elváltozást nem látok és a szőre sem hullik.Nem tudom mi lehet vele.Állatorvoshoz kellene vinnem?
2008. nov. 29. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én elvinném ő talán tapasztaltabb és mond rá valamit.
2008. nov. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem lehet,hogy bolhás?
2008. nov. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is bolhät gyanitok,bàr az én cicàm is gyakran vakarodzik,voltam vele àllatorvosnàl,és mégis azt mondtàk,gyönyörü tiszta a cica:)

De ha ennyire feltünöen vakarja magàt akkor elöször vegyél bolhairtot,haa azutàn se javul akkor vidd àllatorvoshoz!

2008. nov. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Élősködőn kívül okozhatja táplálékallergia, erre nem sokan gondolnak, pedig sajnos van ilyen. Nem egyszerű megállapítani, hogy melyik összetevő okozza, de léteznek speciális tápok, amik nem allergizálnak. Mindenesetre orvosi vizsgálat javasolt!
2008. dec. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Valószínűleg bolha.Fésüld ketté a bundáját,észre fogod venni.Vidd el mindenképp dokihoz.Én a Frontline-t szoktam használni,tuti jó.Ha bolhás,akkor általában férgesség is van.Mikor féregtelenítetted utoljára?3 havonta tanácsos szélesspektrumú féregtelenítőt adni neki.
2008. dec. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!