Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Adnál a macskádnak vizet?

Adnál a macskádnak vizet?

Figyelt kérdés

Nagyon elegem van belőle mostanában.


4 különböző tányért, itatót próbáltam, mindet felborítja utána meg itt pattog nekem, mikor a palackból iszom a vizet, és szalad a tálkás részéhez, látszik, hogy vizet kér, de mikor kap, bele se iszik, hanem a mancsával lökdösi, pocsolja, megpróbálja elkaparni, az orrával fellöki..


Most a porcelán(nehéz) tálat is kiborítva találtam, a letapadós fél táljából kipocsolta az összeset, tudom, mert végignéztem, kapott bögréből, nagy lapos tányérból, és már elegem van belőle. Tudna inni a wcből, csapból is, a tálja egy tálcán van már, miután kiborította ihatott volna abból is.


Nagyon ritkán iszik, de mindig fellöki a tálakat. Van saját itatója is(olyan vízadagolós, azt is fellökte és szétfolyt fél liter víz a padlón.


Kb 2 hónapja van ez. Tiszta vizet kap, ásványvizet is kapott már, a folyó csapból sem iszik, és a kádnál sem a zuhanyból. Mi a csuda baja van? Mellesleg naponta vagy kétnaponta egyszer pisil egy csomót, tehát van benne folyadék, a széklete átlagos. Legszívesebben lecsapnám, tönkremegy a parketta ennyi kiborított víztől. Macskatejet nem issza meg.


Most arra gondoltam, hogy talán nem értékeli, hogy mindig van kint víz, és szórakoztatja magát vele, ezért egy nap egyszer tenném ki, estére, addig szomjazna. Aztán megvárom, hogy igyon, és elveszem a vizet. Mit gondoltok?



2020. nov. 8. 08:34
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Iszik valahol, mert sokat pisil, de hogy a vizéből nagyon ritkán és keveset, az biztos. Most is lefetyel, de most először(reggel óta nem töltöttem fel az itató tálkájàt, mert este kiborította).


Na kész is van, kb 30 másodpercig ivott és megint piszkálja. Az agyamra megy vele.

2020. nov. 8. 16:43
 12/13 anonim ***** válasza:
Itató szökőkút, van kerámiából is. Elég nagy, nehéz, nem borítja fel
2020. nov. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Itatókút, lehet a tied a csobogó vizet jobban szereti.
2020. nov. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!