Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a tápokról?

Figyelt kérdés
Purina One, Perfect Fit, Smilla, Josera, Happy Cat
2020. nov. 11. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A Joserának a legmagasabb a hústartalma.

A Smilla és a Happy Cat sem rossz.

A perfect fit és a Purina One nem a legjobb.

2020. nov. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Középkategória, teljesen megfelelnek. Aki azt mondja hogy ezek drága vackok az rosszul tartja a macskáját ilyen whiskas és társain, aki meg azt mondja hogy minősíthetetlen olcsó szarok, az egyszerűen sznob.
2020. nov. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Sokáig Happy Cattel etettem, teljesebb jól, bár én váltottam Wild Freedomra.
2020. nov. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Teljesen jó*
2020. nov. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igazából úgy gondoltam, hogy fele lenne a Purinának meg a Smillának a steril-indoor-urinary tápjai, fele meg valami minőségibb junior (pl applaws vagy purizon). Ja, 3 hós ivartalan benti cicáknak lesz.
2020. nov. 11. 21:24
 6/10 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Keverve szerintem jó a Smilla és Purizon, nálunk is ez a kettő van.
2020. nov. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
10%
A Josera gabonamentes változata jó. A Smillának is van. A többi selejt.
2020. nov. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

Mamám mentett kölykei Smillát esznek

Gyönyörűek, szép puha bunda, egészségesek és aktívak úgyhogy én csak ajánlani tudom

2020. nov. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
Perfect fittet kap az enyém. Az allatorvos azt mondta rá, hogy ez egy közepes kategóriás táp. (+főtt hús). Gyönyörű fényes, puha a bundaja es egeszseges a cicam.
2020. nov. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az enyéim is Perfect Fitet kaptak régen, viszont észrevettem, hogy gyorsan "átszalad" rajtuk (két benti kismacs), ezért váltottunk az állatkereskedésbe dolgozó hölgy javaslatára Premiere Kitten tápra. Ez egy fél fokkal jobbnak bizonyult, de messze nem tökéletes még. Próbálkozunk mindenfélével, de valahogy nem találunk olyat, amit jó szívvel megennének. :( A felsoroltak közül a Smillán kívül mindegyiket próbáltuk és egyik sem bizonyult a legjobbnak sajnos (nem nagyon akarták megenni se vagy ép falták volna egész nap) :(


Persze a Whiskas és társainál klasszisokkal jobbak!

2020. nov. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!