Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a tápokról? Keverhetem e Őket?

Figyelt kérdés

Egyrészt itt van ez a táp, ez kifejezetten ivartalanított állatoknak: [link]


Ebben egész sok a hús, megfelelőnek tűnik, hogyha eszik is majd a macskák, akik ivartalanítottak...


Viszont van egy olyan problémám, hogy nagyon hullik a macskáim szőre, és vannak kisebb kopasz foltjaik.

Pedig 8 hetente kapnak 8 hétig lazacolajat (aztán 8 hétig kendermagolajat, felváltva)...

Mivel benti macskák, és az egyiknek nagyon hosszú vörös-fehér szőre van, a másiknak rövid teknőctarka, ezért elég idegesítő.

Tönkre mennek a ruháim, illetve nem győzök utánuk takarítani...


Ezért gondoltam erre is: [link]


Ez kifejezetten szőrre és bőrre való, "gyógytáp". Ez sem tűnik rossznak, de jóval kevesebb benne a hús és nem ivartalanított macskáknak váló.


Ja, és a kevesebb hús ellenére mégis ez a drágább.


Viszont a fő hús összetevő mindkettőben a fürj... Ezért gondoltam, hogy esetleg keverém a kettőt.


Az 1. táppból 2/3, a 2. tápból 1/3 arányban adnám nekik...


Mit gondoltok?


2019. aug. 5. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Keverd nyugodtan, mi dental táppal csináljuk ugyanezt, vettem egy nagy táptartót, összeöntöttem, ugyanígy 2-1 arányban kapják.

(Eleinte naponta méregettem ki mérlegen az arányokat, de sokszor kiválogatták, hogy melyik ízlik jobban, így egyenletesebben keveredik, hogy egyben van átkeverve és tárolva - igaz, nem mindig grammra pontos a 2-1 arány nyilván, de arányaiban stimmel.)

Amúgy annak idején én rákérdeztem állatkereskedésben, hogy nem gáz e, ott az egyik macskás eladó azt mondta, hogy ő még többfélèt is kever néha, vedlési időszakban szőrcsomóra jót, kúraszerűen magasabb vitamintartalmút, stb.

2019. aug. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én Purina One-nal etetek, általában 3 félét veszek és keverem. Elszórakoznak vele, először a legkedveltebb fogy el, aztán sorban a többi. Szoktam őket nézni evés közben, mulatságos, ahogy megnyalják a szemet, ha kell, megeszik, ha nem, a tányér mellé köpik. :)Végül minden elfogy.
2019. aug. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!