Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Gazdi nélküli cicát etetni?

Gazdi nélküli cicát etetni?

Figyelt kérdés

Van lakótelepi házunk előtt két cica és etetjük ketten a szomszéd aszonyommal. Van a lépcső házban 1-2 emberke aki ezt nem tolerálja. Nem hagyjuk ott a maradékot, általában este 7 és fél 8 között jönnek esznek és elmennek.Itt a házba a macska ellenes egyének azt mondják, hogy a cica ide vonza a patkányokat.Ez hülyeségnek tarom,mert éppen ellenkezőleg meg fogdossa a macsek.Láttunk pár döglött patkányt a konténer mellett ami kb..15-20 méterre van a háztol,tehát közel.

Kérdésem az lenne, hogy mennyire van igazam,hogy nem hagyom elűldözni a cicákat.Mit tegyek,hogy nem bántsák őket. Szegények úgy várják a kaját. Még simogatni is hagyják magukat. De mire felérek a lakásomba már ott van az egyik szomszéd és hajkurássza őket,kidobja a kajájukat vizüket. Mit csináljak?


2020. nov. 14. 12:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy olvasom patkányok így is vannak már abban a házban.Egyébként marhaság.
2020. nov. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Tegyétek arrébb a dolgaikat ha igy is balhézik vegyétek fel videóra és jelentsétek fel és terjesszétek mindenhol ....
2020. nov. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon buta szomszédaid vannak, a macska pont hogy eltünteti a patkányokat, régen is ezért tartották falusi házaknál.

Nem tudjátok esetleg befogadni őket?

Vagy feltenni őket facebookra, hátha valaki befogadja őket? Vagy szólni valami állatvédő szervezetnek?

2020. nov. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ennek csak úgy tudsz véget vetni ha befogadja valaki őket akár te, akár menhely esetleg facebookon meg hírdetheted.
2020. nov. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire megszeretted oket, akkor fogadd be oket magadhoz, mast nem tehetsz. Az a baj, hogy a macskak kart tudnak azert okozni, ossze kakilnak es pisilnek mindent, el tudom kepzelni, hogy valakinek ez nem tetszik, foleg egy lakotelepen. En amugy imadom a macskakat, nekem benti van, de nagymamam kertjeben pl eleg nagy pusztitast vegeztek a szomszed macskai, szoval sajnos ebben is van tapasztalatom.

Az lesz a vege, hogy elvitetik oket egyebkent valakivel, jobb esetben menhelyre kerulnek, rosszabb esetben meg csak ugy kirakjak oket valahol messzebb.

2020. nov. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
Az idióta szomszédod pont azzal vonzotta be a patkányokat, hogy kidobta a kaját. A patkányok ugyanis minden élelmiszermaradékra rárepülnek, ami ott marad valahol gazdátlanul.
2020. nov. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
Megkérdezném az okos szomszédokat, hogy vajon miért vonzza a macska az ellenségeit, illetve a zsákmányállat miért akar pont ott élni ami a rá veszélyes ragadozó felségterülete? Az emberi butaságtól már rosszul vagyok.
2020. nov. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%

"a cica ide vonza a patkányokat"

Ekkora hülyeséget régen hallottam :D Szerintük együtt bandáznak a patkányokkal, vagy mi a szösz? :D

2020. nov. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%
Az viszont aggasztó, hogy előbb-utóbb eszébe juthat annak a baromnak mérget kirakni.
2020. nov. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nekem már van cicám egy Sziámi. Nem tudom befogadni őket sajnos.

Arra én is gondoltam,hogy fel teszem az internetre,hátha meglincselik őket. Be is fenyitettem,hogy ha nem hagyják békén a cicákat fel teszem a nettel és lesz olyan aki finoman szólva hátsón billenti az állat ellenes egyént.

A panel ház a város szélén van. Baja Duna u. aki ismerős erre. Itt a lidl is. Nem kakilnak a kertbe vagy ilyesmi.közel van a Duna part és kiserdő. Szemben a fűtőmű, szerintem ott alszanak vagy valami ilyen helyen.

2020. nov. 14. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!