Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kinek mi a tapasztalata a...

Kinek mi a tapasztalata a macska hátizsákokról?Tervezek egy ilyet venni.

Figyelt kérdés

Hol vettétek?M.o. lehet venni ilyet megbízható bolttól? Ilyenre gondoltam :

[link] , [link]



#macska #szállítás #hordozó #macskahordozó #Macska hordozó hátizsák #Macska szállítás
2020. nov. 15. 21:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
44%

Elképzelni nem tudom, hogyan venném rá őcicaságát, hogy egy ilyen koporsóba belemásszon önként, ha pedig trükkel becsalom, akkor sem hiszem, hogy ottmaradna, már a rendes hordozót is utálja, és az amúgy példás magaviseletének dacára olyankor képes olyan tombolást rendezni, hogy felborul az egész, ráadásul belepiszkít és nagyon keservesen nyávog. Egy kínlódás ez neki is, nekünk is, de hát néha muszáj az orvoshoz menni. A szerencse az, hogy az egész "út" nincs 5 perc. De amint kijön, rögtön meg is nyugszik és visszatér barátságos valójához.


Na, ezt el nem tudom képzelni ilyen hátizsákkal előadva. Ráadásul elég komolyan aggódnék miatta, mert nem tűnik túl szellősnek.

2020. nov. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
93%

Ez a 7es által linkelt táska baromi jó. Kár, hogy csak 5 kilóig van :(

Én pont a 9 kilós nagycicánknak szeretnék hátizsákot, abban kényelmesebb lenne vinni akárhova, mint a hordozóban.

2020. nov. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
72%
A macskák ritkán szeretnek kirándulni a területükön kívül. Nekik egy új hely stresszes és félelmetes. Ne tedd ki ennek, ha nem olyan a természete, hogy ezt elviseli.
2020. nov. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
81%
Nekünk van több hatitaska is, igaz nem ilyen, hanem szellosebb, lehajthato résszel. Mi szeretjük, kényelmes, a cica is jobban viseli az utat, és ha leulunk, tud pihenni, mert lehajtom azt a részt.
2020. nov. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
92%

7 es vagyok. még ez a hátizsák is jó lehet. szerinttem nem kéne hanyagolni, kényelmesebb a szállítás és nagyon sok macska szereti, főleg ha nem műanyagból van, de valamelyik cica azt is szereti.


[link]


ez a 12-esnek is jó lehet. a terhelhetőségét nem találtam de a feltöltött képeknél, volt ahol 2 kutya is benne volt, illetve elég nagynak tűnik, talán még el is tus benne feküdni.

2020. nov. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
90%
15, itt is írja a végén, hogy max terhelhetőség 5 kg :(
2020. nov. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
92%
ó, tényleg. szerintem még keresgélhetsz már oldalakon is biztos van ahol ennél többet bír el
2020. nov. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!