Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért pisili le a kandúr...

Miért pisili le a kandúr macskám az én takarómat, anyum takaróját, a matracokat? Már ivarérett lenne és jelölget?

Figyelt kérdés

Nem tudom pontosan megmondani hány hónapos (most 1 hete hoztuk el egy helyről), de több mint 4. Már hozzá volt szokva az alomhoz, de ma elkezdte lepisilni anyám takaróját, este meg már az enyémet is. De az apámét és a bátyámét viszont nem. 1-2 napja jobban is pörög, mint előtte. Megérett arra, hogy ivartalanítsam?


L



2020. nov. 16. 21:11
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Azt mondta az állatorvos, hogy megjelöli a területét. Vettem olyan sprayt, ami megnyugtatja :)
2020. nov. 18. 21:04
 12/13 anonim ***** válasza:
Igen, megjelöli, de ezen a ivartalanítás segít. Kevésbé lesz területvédő. Lassan nem csak pisilni fog, hanem szó szerint jelölni, ami iszonyat büdös. Ha meg stresszes környezetben van, nem spray kell, hanem megoldás arra, hogy ne legyen stresszes. Legyen több cica bútora, bújós helye, érezze biztonságban a területét.
2020. nov. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nincs stresszes környezetben.
2020. nov. 23. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!