Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanított kandúr még...

Ivartalanított kandúr még mindig jelölget, miért?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudom mire vélni, mert nemhogy jelölget, hanem kb. tócsába pisil. Nem feltétlen valamit pisil le, van amikor csak simán tócsába a padlóra, szőnyegeket, mindenhova, de kakilni az alomba kakil. A lakásban minden egyes helyiségben van macska-wc, pontosabban 3db, de ez nem oldott meg semmit, ahogy az ivartalanítás sem. Már elviselhetetlen a bűz a lakásban, mert sokszor azt sem tudom hova pisil, és dolgozom is, emellett háztartást vezetek, így napi szinten keresni, hogy hova pisilt, fertőtleníteni és egyebek, már nem bírom. A párommal emiatt megromlott már a kapcsolatunk, mert ő azon az elven van, hogy adjunk túl a cicán, de én ezt megszeretném oldani. Már kétségbe vagyok esve, ezért lehet kicsit érthetetlenül írtam, úgyhogy ezért elnézést.


Visszatérve ezt 7 hónapos korában kezdte el a cica, addig semmi probléma nem volt vele ilyen téren.

Mit tudnék tenni?

Szobakennel esetleg megoldja a problémát?



2020. jan. 25. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Már ivartalanítás előtt is jelölt?

Ha igen akkor nem igazán lehet leszoktatni róla, előbb kellet volna ivartalanítani, akkor ki sem alakul ez a szokás.

Az is lehet hogy nem jelöl, hanem valami hugyúti fertőzése van, mielőtt bármit csináltok érdemes lenne orvoshoz vinni.

2020. jan. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az ivartalanítással teljesen megszűnt ez a probléma, pedig 3évesen került hozzám a cica.

Ellenben az 1-es válaszolóval 100%-ig egyetértek, ez valami betegség, hogy nem tudja tartani a vizeletét szegényke.

Lehet, hogy az orvos az egész problémát megoldaná egy gyógyszeres kúrával.

Ez még nem jutott eszetekbe?

2020. jan. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez van. Ivarérés előtt ivartalaníttattuk. Mar többször rapisilt dolgokra. Amitől végképp elgurult a gyógyszerem, méregdraga vastag franciaágy szivacsot pisálta le, nagy lapostányér méretü tocsa. Ja, voltunk orvosnál. NEM BETEG!!!!
2020. jan. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!