Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha hozok egy új kiscicát...

Ha hozok egy új kiscicát sikerülne a nyáron elpusztult cicám okozta szomorúságon túllépni?

Figyelt kérdés
Ugyan van még három macskám rajta kívül, akiknek próbálok mindent megadni, de folyton azt álmodom, hogy a fent említett cica előkerült. Ami ugye nyilván esélytelen. Aztán egyre rosszabb így egy idő után.
2020. nov. 21. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hát..kedvenc cicám bő egy évvel ezelőtt halt meg, és én is szoktam még róla álmodni. azóta van egy fél éves cirmos a 4 éves fekete kandúr mellett, szeretem is, de nem az igazi..
2020. nov. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Legkedvencebb vöröském elveszítése után 5 évvel találtam egy vöröskét 1 hetesen kidobva. Egyértelmű volt, hogy miért, befogadtam, azóta is itt van velem és imádom.
2020. nov. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha azt is szélnek ereszted majd,akkor az is eltűnik .

Ha kiszökött,akkor nem szóltam .

2020. nov. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó! Egyik se, hanem elpusztult..
2020. nov. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, írtad, hogy van jelenleg 3 macskád, ha hoznál egy kiscicát akkor 4 lenne.. Az mitől lenne jobb?


Nyáron halt meg a cicád, azóta még csak néhány hónap telt el, gyászold meg, teljesen normális, hogy szomorú vagy. Részvétem!


Ha már nem kell kérdést kiírnod, hogy jó ötlet-e még egy macska és készen állsz akkor fogadj be egyet (/vegyél)!

2020. nov. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem még nem allsz készen. Olyan úgysem lesz az új, mint akit elveszitettel. Ne potlekot keress, hanem adj idot magadnak, mert talán par ev mulva teljesen véletlenül belebotlassz egy olyan cicaba, aki rabul ejt. Minden cicat másképp lehet szeretni. Az első macskam utan, aki nagyon makacs es agressziv volt, határozottan azt éreztem, hogy biztos nem lesz több macskam.


Aztán teltek az evek, nagyjabol egy jo 6 ev es felmerult a cica lehetosege. Neztem, kerestem, aztán hagytam. Majd ujra... Mig vegul találtam egy kopp ugyanolyan cicat, mint az előző, avval a különbséggel, hogy o lany.


Teljesen mas a 2 macska. Eg es fold kb. A mostani cicam nyugodt, békés, de nagyon huncut. 💖

Imadom ot. Talán jobban hozzam nott, mint a másik cicam, mert o tényleg mas "szemelyiseg".


Szóval, szerintem varj. Adj időt magadnak.

2020. nov. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!