Kezdőoldal » Állatok » Macskák » FIP betegségben pusztult el...

FIP betegségben pusztult el pár napja a cicám, és nem tudok napirendre térni felette. Aki hasonló helyzetet élt meg, látta szenvedni és leépülni, hogyan tette túl magát rajta?

Figyelt kérdés
Csak folyamatosan sírni tudok és nincs erőm semmit de semmit csinálni.

2015. júl. 9. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Nagyon sajnálom!

Én kisebb idegösszeomlást kaptam, amikor a cicám meghalt, zokogtam, pedig évek óta nem tudtam sírni.

Ami segített, egy új cica.

2015. júl. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem szerencsés akkor új macskát fogadni, mikor még gyászolod az előzőt, mert hatással lehet rá.

Gondolj arra, hogy már nem szenved.

2015. júl. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Olvastam a szomorú soraidat, Te tényleg szeretted a cicádat. Ha gondolod, nekünk van egy több mint 3 hetes kis kandúrunk. Cirmos. Kicsit még hadd növekedjen az anyja mellett idehaza, de utána bárhová leszállítjuk Neked, mondjuk a vasútállomásig (ha nem vagy bp-i). Érdekel?

Csak azon tűnődöm, hogy a FIP mennyire fertőző (mi még hál'Istennek nem találkoztunk vele), biztonságban lenne-e az új helyen a macska?

Egy másik út -mert nem kívánlak mindenáron rábeszélni a kandúrka örökbefogadására- hogy inkább egy kiskutyára váltasz át.

Írj privátot, ha kell a kis kandúr és tudsz még rá picit várni.

2015. júl. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
KB 3 hónapig nem lehet ide cicát hozni. De nem is szeretnék, olyan érzésem lenne, mintha helyettesíteni akarnám. :(
2015. júl. 15. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!