Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a cicának?

Mi baja lehet a cicának?

Figyelt kérdés
Szóval új cicás gazdi vagyok, mindig is szerettem volna cicát. Kaptam két kölyök-felnövőben lévő cicát. 5en voltak testvérek, kettőt egy idegen vitt el, kettőt én, az ötödik maradt és az anyja. Szóval már két napja itt vannak. Van kutyám aki nem nagyon szereti a cicákat, ugatja, de nem bántja őket. Eddig a cicák kutyával nőttek fel. Alapból kinti cicák de tegnap behoztam őket a házba és ettek, ittak játszottak, a nagyrészét aludták az ágyon. Ma is behoztam őket, de az egyik olyan kedvtelen volt. Tegnap sokat játszottam vele, ha hívtam jött hozzám. Ma amikor hívtam nem jött, csak feküdt (pedig egész délelőtt aludtak) és úgy vánszorgott ki. A szobában picit jobban érezte magát, de nem játszott, ha simogattam tűrte, de nem dorombolt. Ha alszik vannak idegrángásai, és gyorsan lélegzik. A másik nem viselkedik így.Nem hiszem, hogy magányos lenne, hisz ketten vannak. Valami baja lehet?

2020. júl. 31. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Biztosan van valami baja, lehet nem is kicsi. Ez nem normális működése a Cicának. Ha kicsi, akkor sajnos gyorsan romolhat az állapota. Úgyis el kell vinned orvoshoz, mielőbb tedd meg, amíg nem késő!
2020. júl. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Csak a melegtől van...
2020. júl. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem játszik, vánszorog , liheg (macska nagyon ritkán tesz ilyet, akkor már baj van)! 😪
2020. júl. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Biztos, hogy nem a melegtol van, akkor maximum lustabbak, de nem tunik levertnek vagy furanak. Amikor nekem pont ugyanezeket a tuneteket produkalta a cicam, akkor kiderult, hogy nagyon magas laza van, es ha csak egy nappal kesobb viszem orvoshoz, nem eli tul. Termeszetesen ez nem azt jelenti, hogy nalatok is ez a problema, de mindenkeppen lassa orvos!
2020. júl. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is akkor levert a macskám ha lázas. (feltéve, hogy más tünet nincs) Állatorvos megoldja. Gondolom még oltva sincsenek.
2020. júl. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szegény cica :( Ha látod, hogy vánszorog, nincs rendben, vidd el orvoshoz.

Azt nehogy elhidd, hogy csak a melegtől, meg csak úgy semmitől ilyen.

Alaposan mond el az orvosnak a tüneteket. Nem kell szépíteni, mond el, hogy tegnap még semmi baja sem volt, most meg alig tud menni. Az orvos azért van, hogy segítsen.

2020. júl. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!