Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan kell macskával aludni...

Hogyan kell macskával aludni éjszaka?

Figyelt kérdés

Hogy tudok aludni a dorombálásánál?

Meg úgy egyáltalán!


Ráfekszik a fejemre, ugrál/mászkál rajtam, és legjobb esetben is éjjel kétszer háromszor arra kelek, hogy az arcom mellett(a szám tele szőrrel) hangosan dorombol.


Ha meg fentvan este elkapja a lábam a takaró alatt, bemászik takaró alá, ha talál helyet, az arcom piszkálja a mancsával, rág valamit, zörög valamivel, vagy a csörgős játékait piszkálja. 2 éves, nem kicsi, és rohadt nehéz, jól hasbavág takarón keresztül, ha a 4 kilójával random rámugrik!


Az agyamra megy! Nálatok milyenek az esték?



2020. nov. 24. 06:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem ilyen, mert nem akar velem aludni. Amúgy a macskáknál 2-4 év között alakul ki a felnőtt kor. Még van esélyed, hogy változzon.
2020. nov. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
39%

Nekem az udvaron lakik. (Mondjuk én kertesben lakok)


Allergiás is vagyok a szőrére, de anyámék egy másik helyiségben tartják a magukét, ott, ahol semmit sem tud leborítani, megenni, stb.


Éjjelre bezárják az ajtót aztán béke honol.


Macska mellett elég nehéz elaludni, hisz az éjjel aktívabb állat, nem igazán fog aludni.

2020. nov. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ezt 1,5 éves kora körül abbahagyta a cicám, talán azért is, mert este jól lefárasztottam játékkal. Minden este játszani kell vele és akkor úgy alszik, mint a bunda.

A lábra támadás még mindig fennáll, a takarón kívül lábra ugrásnál ha rászólok, abbahagyja. A takaró alá benyúlás (lábfejkarmolás) ellen pedig mindig begyűröm a talpam alá a takarót. Sajna, azt muszáj, az már az elalvás előtti rutin része lett.

A legbiztosabb ellenszer, az bizony a játék.

2020. nov. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az íróasztalszéken, vagy a radiátoron alszik. Egyszer kelt fel éjszakánként, mikor ki akar menni a szobából, egyébként nyugodtan el van.
2020. nov. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%

Hahaha! Cuki lehet, de amúgy tényleg idegesítő :D

Szerintem egyszerűen zárd ki, ha teheted. Ha nem, akkor jól le kell fárasztani. Jó nagy játék futkosás a lakásban. Szoktad sétáltatni? Ha vevő rá, akkor megszellőztetheted. Az új ingerek nagyon leszívják őket, de ha csak vevő rá!!! Kérj kölcsön egy hámot és pórázt, próbáld ki.


Én arra vagyok kíváncsi, hogy amikor valakire ráfekszik, mellé kuporodik estea macska, akkor meg mertek mozdulni? Én nem, pedig nagyon dobálom magam este :D már a gondolttól is elzsibbad a hátam, amikor odakucorodik, hogy most nem mozdulhatok, mert lelököm

2020. nov. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

5-ös!

Én is így vagyok, ha a cica közel fekszik, nem akarom felzavarni, elkezdek zsibbadni, minden bajom van, pedig amúgy bírtam volna mozdulatlanul feküdni, de a gondolat, hogy nem mozdulhatok meg...!

Én voltam a 3-as amúgy.

A kizárást azért nem akartam írni, mert az a legvégső megoldás, én pl. inkább tűrök, mert imádok vele aludni!!!

2020. nov. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
#6, te se? még aludni se tudok olyankor, inkább feküdne a fejemnél, a két párna közé pont beférne, de ő a törzsemhez bújik, egyem meg :D
2020. nov. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%
Miért nem zárod ki a hálószobából?
2020. nov. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Én a dorombolásra nagyon jól alszom. Sőt, kifejezetten megnyugtat. Bár, szerencsére nem is az a típus, aki mindig velem akar aludni, mert valóban kényelmetlen lenne. Azt viszont sose hagytam, hogy a fejemre másszon, ráfeküdjön. Szerencsére hamar megértette. Ha nem, akkor ne legyen abban a helyiségben, ahol alszol.
2020. nov. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
79%
Veszekszenek este a Cicáim, hogy melyik aludjon velem. Ja és pasi vagyok. 😋
2020. nov. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!