Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért ilyen a macskám? Ez a...

Miért ilyen a macskám? Ez a szeretet jele? (Benti)

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagy macskás, régen volt egy aki egy világi seggfej volt, csak a kaját szerette. Pár hete kiválasztott egy kiscica az utcán, hazahoztam, orvoshoz vittem, mindent megadok neki, amit tudok. Állandóan jár utánam, visít a szobám előtt, ha kizárom és nem megy az ajtó elől addig. Ha bent van, állandóan az ölemben lóg és ha lerakom, azonnal mászik vissza.

Amikor alszik a lakás másik pontján, de nyílik az ajtóm, mint akit ágyúból lőttek ki, úgy rohan hozzám dörgölőzni.

Nem értek a cicák nyelvén



2020. nov. 26. 01:38
 1/9 anonim válasza:
95%
Te vagy neki az anyuci. Viccet félre téve szerintem igen, nagyon kötődhet hozzád szerencséd van. Nekem a legfelső cicám volt ilyen nagyon szerettem sajnos ő elhunyt és azóta se volt még egy ugyan olyan cica nálunk. (4 éve hogy már nincs velem)
2020. nov. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeret a cicád Téged, biztos nagyon jó helye van nálad.
2020. nov. 26. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Latod, vannak nem seggfej macskak is:) halas lesz azert hogy hazavitted
2020. nov. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szeret téged. Te vagy a hőse, a megmentője, a pót mamája :)
2020. nov. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én cicám már 7 hónapos mégis a könyökhajlatomban keresi a tejet xD olyankor olyan lesz mint a bébicicák, csukott szemmel orral bökdösve keres, miközben a mancsaival dagaszt. Totál fura.
2020. nov. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem is írták: az anyukájának tekint, kötődik.

Ki sem tudnék zárni egy ilyet😇

2020. nov. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez a szeretet jele. Azért később ez kicsit vissza fog szorulni, az én cicám 5-6 hónaposan már nem volt ennyire ragaszkodó, az ivartalanítás után.

Cuki, becsüljétek meg egymást :)

2020. nov. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez a szeretete jele. :) Hálás neked, nem akar elveszíteni. Azért sem akarja, hogy külön helyiségben legyen, ahol nem lát Téged. Szeretne a "pót mami" melett maradni, hálálkodni.
2020. nov. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeret, mert biztonságot adtál neki. Ha pici, akkor főleg a mamájának tekint. Ne zárd ki, élvezd hogy ilyen hálás!
2020. nov. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!