Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyire tudod tisztán tartani...

Mennyire tudod tisztán tartani a a házat, lakást macska mellet?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a szőrkupacokra.. Állandóan porszívózni kéne, hogy mondjuk a ruhámon ne legyen szőr?elkerülhető szerintetek? Valakinek sikerül rendben tartani a házat, ruhákat, mindent macskaszőr nélkül tartani, ha macsek mondjuk fel is mehet az ágyraa mindenhova? Ha igen mennyi plussssz munkával?Tudom hogy megéri, mert annyi örömöt ad egy cicus, de félek belevágni...
2010. aug. 11. 12:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom tisztán tartani. Főleg a fekete ruhákonm látszik. Tiszta macskaszőrős mind. És azt a mosógép se tünteti el :/
2010. aug. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Volt szobacicánk...hát minden nap takarítani kellett utána. Szzőr, macskanyomok mindenütt, ugye naponta kétszer almolni ha nem akarod, hogy büdös legyen. Tavasszal kikerült az udvarra, mindenkinek jobb, ő is jobban érzi magát, hogy addig tud barangolni, amíg dolgozunk és nem csak az ablakban ülve unatkozik. Soha többé nem vállalnék be szobacicát...nagyon sok plussz meló volt így hogy benn volt.
2010. aug. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

12:45 vagyok


és még azt nem is írtam, hogy hónapokkal a kiköltözése után is találtam benn macskaszőrt, pedig mindig rendesen takarítok mindenhol.

2010. aug. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hááát igen, én is ettől féle... Abban bíztam hogy valaki megírja, hogy ha hetente kifésülöm nem lesz baj... Most köktözünk be az új házba engem még nem zavarna, illetve bevállalnám , de azélettársam az ki nem állhatja ha szőr van a ruháján, és sok a veszekedés miatta most is... Brit macskát szeretnék, annak azért kicsi a szőre... igazából az ajtón lenne egy kijárat neki, tehát ha akarna meheten csavarogni.. csak nem olcsó macsek, hogy elüsse egy autó... :(
2010. aug. 11. 12:50
 5/16 anonim ***** válasza:
Nemtudom hogy ti hol tároljátok a ruhát de a miénken sosincs macska szőr.Nekünk egy perzsánk van.A szőnyeget azt anya hetente szokta porszívózni és kétnaponta pedig átfésüli a szőnyeget a macska fésűjével.(Állatos boltokban lehet kapni ilyen fémszerű a fogai).És tényleg nemcsak a macskén hane ma szőnyegen is szuperál. Sepregetni is wgyszer szokott. Akkor a legszerencsésebb ha a szobákba laminált padló van,azon annyira nem látszik meg.Nekünk az ágyra is kanapéra is felugrik de én azonse nagyon szoktam látni.
2010. aug. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
hát sajnos nagyon szőröz.barátnőméknél is van és bár a cica ki van tiltva a konyhából és rendesen takarítanak mégis megesett már nem egyszer hogy ha ettem náluk macskaszőrt találtam a kajában...
2010. aug. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igazából én elhiszem h nem lehet tisztán tartani.. nekem is volt macskám, most kutyus van bennt... és nagyon nehéz! napont akéne porszívózni, vagy pedig heti több alkalommal fésülni... nekem is tiszta szőr a feket ruhám és idegbajt tudok tőle kapni... Hol tartjuk a ruhát? Szekrényben, de mondkuk ha kimosom, vagy kiteszem szárogatni =főleg télen, mikor a lakásban teregetek) akkor szőrös marad. Meg ha magamhoz ölelem akár itthoni ruhában is... akkor is a szennyesben mosógépben átmehet a szép ruháimra. Nemtom... valki tapasztalat? Köszönöm ez eddigi válaszokat!
2010. aug. 11. 12:58
 8/16 anonim ***** válasza:
12:54! ez nagyon undi, amit írtál :S A barátnődékkel volt ott szerintem a probléma... lehet, hogy nem mostak kezet macskázás után, meg úgy főzött az anyukája, hogy macskát dajkált előtte... nem tudom, de fúj XDXD Nekem is britem lesz :D 2 hét múlva jön a pici! :) Nekem sem volt még szobacicám, én is félek a szőröktől, mert az ágyamon mindent összenyüjtő takaró van xD A takarítást kell szerintem megduplázni, mi is 2naponta porszívózunk és felmossuk a parkettát
2010. aug. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk semmit sem koszolnak a macsekok, pedig volt, hogy mind bent volt. Egyedül az almot szokták szétkaparni, mert imádnak benne játszani, de soha sem ruhán, sem ételben macskaszőr nem volt, pedig egyáltalán nem takarítunk másként.
2010. aug. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Utolsónak!! Neked milyen cicud lesz? Csíkos, vagy ez a sima hamvas színű? én az utóbbiért vagyok megőrülve!(ezt egyébként hogy nevezik?) Ha nem veszed tolakodásnak megkérdezhetném, hogy miylen árban sikerült vásárolni..? Privátban írj le róla mindent, perzse csak ha nem veszed tolakodásnak! Köszönöm előre is!
2010. aug. 11. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!