Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek melyik nyakörv...

Szerintetek melyik nyakörv jobb a cicának?

Figyelt kérdés

Mindegyik önkioldós? Vagy "csatos"? Esetleg tudnátok küldeni nektek szimpatikus nyakörveket,ha nektek nem tetszik(csak önkioldósat)?Csengő nem lesz rajta!

(Kinti - Benti cica. A kerítés cicabiztos, illetve már 1éves ivartalanított,oltott cica!)


1. [link]


2. [link]


3. [link]


2020. nov. 26. 21:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Milyen színű cica? Egyébként benne van a kérdésben, hogy csengő nem lesz.
2020. nov. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Cicába chipet is lehet egyébként, én nyakörv mellé azt is bevetném.

Ebből a harmadik tetszik. :)

2020. nov. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

A 3.

Rá lehet írni a címet vagy tel számot, ha elveszne, hasznos lehet. Nekünk is volt hasonló, csak ezüst színben, mondjuk a cica 1 nap alatt rájött hogyan lehet levenni és onnantól kb 10 másodpercekre lehetett ráadni. Ha meg nem önkioldóst veszel, felakasztja magát egy ágra vagy beszorulhat valahová. Szóval lehet neked is ott fog figyelni a fiókban egy szép nyakörv mint nálunk :)

Chippelni valóban érdemes, az a tuti, az oltásait v egészségi állapotát is rá lehet vezetni.

Külön pacsi a cicabiztos kerítésért! ;)

2020. nov. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

válaszolok pár kérdésre/kijelentésre: 1.Ahogy a kérdésben is írtad csengő biztos nem lesz rajta, mert tudom nem kedvelik. (bár a fényvisszaverősről nem tudtam)

2. Előszőr csak benti cica volt, úgy 5hónapos koráig. Utána megcsináltattuk a kerítést 100% cicabiztosra.

Így 6hónaposan már kinti benti cica lett. Mindig volt rajta nyakörv, de néha leveszem, ne kopjon a szőre.

3. Sose hagyta el. Nem zavarta. Mindig önkioldósat veszek/vettem azért is írtam bele a címbe, hogy csak olyat szeretnék :)

4. Elfelejtettem írni, de az oltásokkal együtt van természetesen chippje is.


Szóval így összesítve, vigyázok rá,tudom, hogy nem lesz baja. Több nyakörve is volt már. Ez csak egy szimpla kérdés volt.


Köszönöm akik válaszoltak! Még mindig várok,mert úgy ahogy fej fej mellett halad! :))

2020. nov. 27. 00:08
 15/23 A kérdező kommentje:
Illetve van itthon gravírozott bilétája kettő is!(természetesen elérhetőségekkel) Így ha netán az elsőre esne a választás, nem gond.
2020. nov. 27. 00:23
 16/23 anonim ***** válasza:
11-es vagyok: Milyen színű macska? Anélkül nehezen tudnám megmondani, hogy melyik nézne ki a legjobban rajta. Illetve rövid vagy hosszú szőrű?
2020. nov. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Háta,kicsit a feje és a hasa közepe fekete. Lábai, picit a hasa,feje pedig fehér


Nem rövid és nem is hosszú..úgy a kettő átmenete :)

2020. nov. 27. 09:42
 18/23 anonim ***** válasza:
Harmadik.
2020. nov. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nekem valahogy egyik sem tetszik, de ha nagyon választani kell, akkor a fényvisszaverős. Mi lenne, ha egyből bolhanyakörvet kapna? Azok halványzöldes színűek. Illene a bundájához, így csinos is és hasznos is lenne! :)
2020. nov. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Mivel csak az udvaron grasszál, felesleges a fényvisszaverő. Az utcán lófrálóknak hasznos.


Az elsőre szavazok.

2020. nov. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!