Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek melyik nyakörv...

Szerintetek melyik nyakörv jobb a cicának?

Figyelt kérdés

Mindegyik önkioldós? Vagy "csatos"? Esetleg tudnátok küldeni nektek szimpatikus nyakörveket,ha nektek nem tetszik(csak önkioldósat)?Csengő nem lesz rajta!

(Kinti - Benti cica. A kerítés cicabiztos, illetve már 1éves ivartalanított,oltott cica!)


1. [link]


2. [link]


3. [link]


2020. nov. 26. 21:04
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Most rakjátok ki?
2020. nov. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

19# Mindenképpen olyat szeretnék, ami ha baj van,kikapcsolódnak. És úgy tudom a bolhanyakörv sajnos nem ilyen.


21# Könyörgöm olvasd már el a szöveget!! kinti - BENTI cicabiztos kerítéssel!! De nem is értem,hogy sokan miért nem a kérdésre válaszolnak? Nem az volt a kérdés, hogy mit szóltok hozzá, ha kapna, hanem hogy MELYIKET! Sokan nem értik! Szóval ISMÉTLEM:

Kinti benti, chipes, ivartalanított, oltott, cicabiztos kerítéssel élő cicának MELYIK önkioldós, csengő nélküli nyakörvet ajánlotok ami nem lesz rajta folyamatosan, de ha kiengedjük rá akarjuk tenni?


És köszönöm szépen mindenkinek aki a kérdésre válaszolt és/vagy pozitív tanácsokkal látott el!

2020. dec. 1. 11:13
 23/23 anonim ***** válasza:
Az én macskámnak olyan van, mint a 2. (én is leszedtem a csengőt) csak más színben. Szerintem aranyos, tetszik a fényvisszaverő csík.
2020. dec. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!