Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mik lehetnek a kimenetelek?

Mik lehetnek a kimenetelek?

Figyelt kérdés

Van egy fél éves nőstény cicám, akit most műtöttünk meg ivartalanítás céljából. Azonban már kezdett felépüni, de már este el kezdett romlani az állapota. Ma elvittük az orvoshoz, aki műtötte és megállapította, hogy nem a műtét okozza ezt neki, hanem a tünetek patkánymérgezésre utalnak. Fehér a nyálkahártyája, gyenge és étvágytalan, a komolyabb tünetek nem tapasztalhatók még rajta. Kapott K-vitamint, immunerősítőket és fájdalomcsillapítót.

Mik lehetnek a lehetséges kimenetelek? Az egyik oldal szerint valószínűleg meghal, a másik szerint meg felépül, pont a gyors reakció miatt.

Ti mit mondtok?


2020. nov. 27. 13:04
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Nem, semmit sem csinál, csak fekszik. A hideg kövön szeretett volna, de azt nem hagytam és most a szőnyegen van. Semmi fagyálló nem volt kint, semmit nem ihatott, vagy ehetett meg a lakásban. Anya tudtom nélkül tegnap kiengedte és átment a szomszédba (de csak 2 percre) akire alapból is gyanakszom, mert az egészséges cicája is eltűnt 1 hete nyomtalanul.
2020. nov. 27. 14:04
 12/30 A kérdező kommentje:
De most elé raktam a vizet és el kezdett inni
2020. nov. 27. 14:06
 13/30 A kérdező kommentje:
Meg a többi cicámnak kutya baja sincs, pedig kintiek
2020. nov. 27. 14:10
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Szep. Frissen mutott macskat nem engedunk ki!! Kerdezo, ha azt akarod, hogy tulelje, akkor azonnal orvos!
2020. nov. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha a hideg kovon akar fekudni, az azt is jelentheti, hogy lazas. Orvos.
2020. nov. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Szuper, hogy a tobbi macskad jol van, nagyon orulunk, de ez sajnos nem segit ezen a szegeny cican. Amugy ha ennyire gyanus a szomszed, a tobbieket se kene kiengedni, csak mondom.
2020. nov. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utálkozó válaszokat!

Mondom, ma mentünk orvoshoz, kapott 6 injekciót, próbálom otthon etetni, és akinek nem esett volna le, hogy nem én engedtem ki, az meg tanuljon meg szöveget értelmezni.

Komolyan, csak 20 vagyok, nem tudom elvinni én faluról sehová, jogsim sincs. Teljesen kétségbe vagyok esve, mert szeretem, erre meg tovább bántjátok a másikat, ilyen az igazi magyar mentalitás...

2020. nov. 27. 14:16
 18/30 A kérdező kommentje:
A többi cicát azért írtam ki, hogy a benti mérgezés ötletét megszüntessem. Most mondhatjátok, hogy kintinek írtam, de ilyen félig benti, félig kintiek és a többi jól van, csak ő nem
2020. nov. 27. 14:18
 19/30 A kérdező kommentje:

Elnézést, sikerült lehiggadnom, csak a karjaimban tartottam a születése után és túl sok mindent éltem meg vele ebben a fél évben ahhoz, hogy csak így könnyen elengedjem, nyílván mérges vagyok.

Akik segíteni akartak azoknak mindenképpen köszönöm, majd értesítek mindenkit, remélhetőleg arról, hogy javulóban van

2020. nov. 27. 14:38
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Ne hatagudj kerdezo, en nem bantani akartalak. Oke, hogy nem voltatok orvosnal, de lehet, hogy felre kezelte, ezert kene egy masodvelemeny. Oke, hogy nem te engedted ki, de ezt akkor surgosen beszeld meg a csaladoddal. Es oke, hogy nem tudod elvinni, de akkor kerj meg valakit, aki tud segiteni.
2020. nov. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!