Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy nagy 24 órás keményedéssel...

Egy nagy 24 órás keményedéssel mit lehet tenni? Aki így járt, mi lett a kimenetele?

Figyelt kérdés

24 órája egy nagy keményedésem van (az egész hasam). Nem mertem az éjszakába belemenni így, voltam este az orvosomnál. Rövidült a méhnyak, de zárt, ez a szülés kezdetét jelentheti, azt mondta, de ki kellene húzni a 36. hétig minimum, mert 35 hetes vagyok. Gyógyszert és magnéziumot kaptam. Holnap beszélünk újra, de éjszaka alkalmaznám a házi praktikákat, ha vannak.


Milyen praktikák vannak még a keményedés ellen? Aki így járt, mi lett a terhesség kimenetele?


Langyos bízbe való zuhany nem segített.


2020. aug. 26. 23:40
 1/5 A kérdező kommentje:
A baba elég nyugtalannak tűnik.
2020. aug. 26. 23:41
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Fekvés, pócold fel a lábad. Nee simogasd a pocakot
2020. aug. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Én még csak a 30. héten vagyok, de nekem azt mondta a doki, hogy ilyenkor több pihenés, illetve magnézium. Volt pár napom amikor szinte egész nap kemény volt, meg picit görcsölt, de ráfogtam az időjárásra.

Feküdni én is felpolcolt lábbal szoktam, és ha mászkálás közben keményedik be, akkor a fekvés segít.

Kitartást!

2020. aug. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2es vagyok! Miert lettem ennyire lepontozva?
2020. aug. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, szegény #1-es is le lett. Nekem mindkét válasz hasznos.
2020. aug. 27. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!