Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja a cicámnak?

Mi lehet a baja a cicámnak?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt észrevettem hogy nem eszik semmit a cicám egész nap.

Aztán estefele hallottam hogy fura hangot adott ki, odamentem hozzá egyből elfutott majd láttam hogy picit hányt.

Aznap este még száraz volt neki az orra is

Azóta sem evett semmit pedig próbáltam neki olyan ételeket adni amiket eddig nagyon szeretett, csirke húst sem ette meg pedig eddig azt is falta.

Ma egy nagyon pici szalámit evett de ennyi.

Nagyon le is fogyott

Mindig jön ha látja hogy étel van nálam,de csak szagolgatja vagy picit megrágja és kiköpi.

Inni már iszik rendesen.

Sajnos nekem nincs pénzem hogy állatorvoshoz vigyem

Anyáék meg azt mondták ők nem fogják erre költeni a pénzüket......



2020. nov. 28. 20:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Pedig orvos nélkül nem fogod meggyógyítani. Bármilyen baja lehet, fertőzés, szőrlabda, ebből adódóan akár bélelzáródás is.
2020. nov. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Orvos kene, lehet mergezes is. A nagyon szaraz orr lazra is utalhat peldaul. Kerj segitseget egy rokontol, barattol, valaki csak van, aki segit.
2020. nov. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Esélyes, hogy bélelzáródás vagy bélcsavarodás. Ha nem viszitek állatorvoshoz, szétdurran a bele és kínok közt pusztul el.
2020. nov. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%

Szomorú, hogy ilyen családban macskát tartanak. Remélem szüleid elkapnak valamit és ott maradnak orvos nélkül.

A cicának orvosi segítségre van szüksége. Ez egyértelmű. Odakellene hívni az állatvédőket.

2020. nov. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
De fogalmam sincs mit csináljak, anyáék telibe szarják az egészet, rokonaim nincsenek akikkel jóban vagyok, senkitől sem tudok segítséget kérni
2020. nov. 28. 20:35
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
Írj legalább facebookon egy állatvédő csoportnak. Vagy valami macskás csoportban próbálj meg segítséget kérni. Még olvasni is rossz ezt amit írsz.
2020. nov. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
Egy lelkiismeretes orvos talán segítene rajta ingyenesen is. Egy állatot tartani felelősség, nem az, hogy "nem költöm rá a pénzem" ha van, akkor etetni, orvoshoz hordani KELL. Sajnálom, hogy a szüleidnek ilyen a hozzáállása.
2020. nov. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%

Tényleg írnod kéne macskás csoportokba és állatvédőknek.

Zsebpénzed van? Általában meg lehet beszélni az orvosokkal a részletfizetést, pár hónap alatt letörlesztheted.

Szomorú hogy ilyen emberek mint a szüleid, állatot tartanak, de jó látni hogy te nem követed a rossz példájukat és téged érdekel a sorsa.

Sajnos sok minden lehet és senki nem tudja így megmondani hogy mi a baja, meg távgyógyítani sem tud senki, de az nagyon rossz jel az állatoknál ha nem esznek :(

2020. nov. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Nem, sajnos semmi zsebpénzem sincsen pedig biztos minden forintomat rákölteném.

Most is néztem, száraz szegényemnek az orra az lehetséges hogy lázas?

Biztosan fogok valahogy megoldást találni,nem fogom hagyni hogy szenvedjen.

2020. nov. 28. 21:14
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg lehet hogy itt is van olyan aki a környékeden lakik és segítene, ha kiírod hogy merre laksz. De tényleg járd körbe a facebookot is, ott mindig megtalálja a jó a jót!

Még azzal is megpróbálkoznék a szüleimnél hogy azt kérem karácsonyra hogy most vigyük el a macskát orvoshoz.

2020. nov. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!