Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudatjatok a cicatokkal...

Hogyan tudatjatok a cicatokkal hogy szeretitek? es a macska hogyan mutatja?

Figyelt kérdés
illetve ha harapdal, karmol, neha eleg erosen es letamad a semmibol az mire utal? 7honapos macska, nyar ota van nalam.

2020. dec. 1. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Szia :) nekemis van egy 7 hónapos cicám és játszok vele, etetem, simogatom és ebből érzi, hogy szeretem. A cica úgy mutatja ki a szeretét, hogy dorombol, bújik hozzád stb.

Szoktak harapni, karmolni ilyen kiskorba de csak játékból csinálják.

2020. dec. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Adok neki puszit. Az egyik nekem is szokott.
2020. dec. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam egyszer, hogy a cicák ha nézik az arcod, és lassan/mélyeket pislognak rád, a szeretetüket mutatják ki.

Gondolom így tudod te is neki elmondani.

2020. dec. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

Sokat simogatom ott, ahol szereti, és vakargatom a farka tövénél. Felemelni nem szoktam, mert utálja.

Emellett ha nyávog nekem, mindig válaszolok valamit. Nagyon sokat "beszélgetünk", és ha akar valamit, mindig megyek utána, hogy megmutathassa nekem, mit szeretne (ez legtöbbször kaja/játék). Bújni nem nagyon szokott, de amikor ivartalaníttattam és gyógyult a sebe, nagyon sokat jött hozzám. Ilyenkor hagytam, hogy 1,5-2 órán keresztül az arcomon aludjon, mert tudtam, hogy úgy érzi magát biztonságban.

Emellett ha a szemébe nézek, mindig pislogok neki egy erőset szép lassan. Ezt a cicák is szokták csinálni, ez náluk a szeretet/bizalom jele. Vissza is szoktam kapni tőle :) Illetve ő sokat hempereg nekem és mutatja felém a hasát, ez szintén a bizalom jele náluk.

2020. dec. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
hosszú pislogások! az a bizalom jele. és ne bámulj a szemébe mert azt bizalmatlanságnak veszik :)
2020. dec. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Dorombolással, meg megy utánnad a házban. Volt olyan, hogy a wc előtt ült és várta, hogy jöjjek ki. Illetve ugyanazok amiket fent irtak elöttem.. :)
2020. dec. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!