Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Etet valaki ilyen alutálkás...

Etet valaki ilyen alutálkás pástétom konzervekkel?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok:

[link]

[link]

[link]


Az én cicám odavan értük. Nem szereti sem a dobozos konzerv macskakaját, sem a tasakosakat, csak ezt a pástétomosat. Szárazkaja is van neki kint, de minden reggel és este kér egy ilyet is:D Másnak is van ilyen cicája?



2020. dec. 7. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

az enyémek utálják. egyszer vettem nekik kedveskedésből, nagy kegyesen megették, de annyi.

ha le akarom kenyerezni őket, akkor alutasakosat veszek

2020. dec. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A mieink is szeretik... Ha meglátják látszik a szemükben a téboly és majd megfulladnak úgy eszik.
2020. dec. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Persze, hogy szeretik, tele van szinezekkel es izfokozoval. Ilyen vackokat ne adjatok mar a macskatoknak, komolyan! Tessek minosegi kajat adni neki, vagy fozni, nyersezni, mindegy, de hust kapjanak, ne gabonas pepes szines szart.
2020. dec. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az enyém zabálná, de nem tudja felenni, mert neki az evés az a kaja felnyalása. Meg a szárazat is a nyelvével szedi fel :D 1x vettem neki olyan konzervet, ami pástétomos volt, nem tudta megenni, csak nyalogatta, de nem ragadt semmi a nyelvére, így inkább másnak ajándékoztam.
2020. dec. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#4 :-D

mondjuk az enyémegyik se rág, csak nyel :-D méghozzá gyorsan. közben sunyi pofával lesi, hogy a másik cica mit hagy meg, és ha lenyelte a saját utolsó falatját, akkor kilő

2020. dec. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Tényleg ártalmas? Ezt nem hittem volna, hisz cicáknak árulják és nem is olyan olcsó, majdnem színhús kilós árban van. (Vagyis 89ft egy ilyen 100grammos, tehát kilója 890 és akciósan rendszeresen látok csont meg bőr nélküli csirkecombot 799ft/kg áron, de a csirkemellfilé is akciósan itt 1099ft szokott lenni kilója, nem sokkal több.)

Én amúgy csak találtam ezt a cicát, itt lakik már egy pár hónapja velem.

2020. dec. 8. 09:44
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Nezd meg a kaja hatuljat, vagy rajta se lesz mennyi hus van benne, vagy max par %. 89 forint? 890 kiloja? Viccelsz? Ez nem a draga kategoria.
2020. dec. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Pl a pennysben 50%

De egyikben sincs gabona! Csak hús és hússzármazékok, növényi származékok, ásványi anyagok, vitaminok és inulin.

2020. dec. 8. 10:09
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A tescosat talaltam meg csak, abban kemeny 8% a hus es allati szarmazek. Ha a tobbiben tobb van, az jo, bar az allati szarmazek az nem feltetlenul hust jelent.
2020. dec. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!