Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Létezik, hogy a cicám nem...

Létezik, hogy a cicám nem szereti az alutálcás pástétomokat, se a ROYAL alutasakos kaját?

Figyelt kérdés
Csak az animonda carny konzervet szereti. Azt minden mennyiségben, de a többit, csak ha nagyon muszáj, mert fél napja kint van előtte és nem kap mást.
2019. jún. 23. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Tasakosra annyira nincs is szüksége. Ha eszi a száraztápot akkor semmi probléma nincs :)
2019. jún. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze. A macskák elég válogatósak. Én ismerek olyat, amelyik szinte semelyiket nem eszi meg, csak a házikosztot.
2019. jún. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A pástétomokat az én cicám se szereti, csak a zseléset, abból is szinte semmit xD a gourmet a kedvence, de pl a Shebat se eszi meg... Ráadásul a száraz tápot se.... Pedig utcáról mentettem... Nem tudom mitől lett ilyen fene válogatós xD
2019. jún. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Irigyellek. Az enyémek meg pont az animonda konzervet nem eszi meg, minden más ilyen pástétomos, aszpikos, mártásos olcsóbb kaját minden mennyiségben.

Jó helyzetben vagy, mivel az Animonda Carny egy eléggé jó minőségűnek számító konzerv, így jó ha csak ezt szereti.

Nem baj, ha nem szokik rá az olcsó alutasakosra.

Az enyémek is olyan büdöseket sz*rnak tőle, hogy eszméletlen.

2019. jún. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!