Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Május elsején született...

Május elsején született kiscicáknak mikortól lehet adni junior nedves tápot (pástétom szerű állagút)?

Figyelt kérdés
2019. máj. 19. 08:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hány kiscica van.Ha 1-2, akkor úgy 4 hetes koruktól.Ha több, akkor kb.3 hetes kortól már lehet mellétáplálni, persze úgy hogy odateszed őket enni, majd vissza a mamához.Én először cicáknak való tejporból csinált tejet vagy laktózmentes tejet adtam nekik,ha azt már tudták lefetyelni, akkor junior pástétomot, meg pépesre darált főtt zsírtalan csirkehúst kaptak.
2019. máj. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szia. Három kiscica van. Szóval pár nap múlva lesznek három hetesek. Azt mondod, hogy először kiscicaknak való tejport, vagy tejpotlot vegyek és utána a junior pástétomot próbáljam? Csak nem akarok annyira tejpotlozni mert a mama cicának baromi sok teje van, nem akarom, hogy a kicsik elteljenek vele és ne szopjanak annyit és esetleg anyukának elapadjon a teje. Lehet várok négy, öt hetes korukig és rögtön a nekik való pástétomot adom, es akkor azzal talán nem csinálok rosszat. Nyolc hetes korukra úgyis megtanulnak konzerv tápot enni, mire már elvalaszthatoak az anyjuktol, mert majd akkor akarjuk őket (kettőt, egyet megtartunk) elajandekozni.
2019. máj. 19. 11:33
 3/11 A kérdező kommentje:
*elteljenek a tejporral, ezt akartam írni 😊
2019. máj. 19. 11:38
 4/11 A kérdező kommentje:
Amúgy a csirkemell főve jó ötlet? Mert foguk ahogy néztem, még nincs. Nem fulladnak meg tőle? Bocs, lehet hülye a kérdés, bár nyilván a főtt csirkemellet is szétnyomkodva, pepesitve lehetne nekik adni, gondolom én.
2019. máj. 19. 11:40
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért akarod őket mellé táplálni már most? Ha van az anyának teje, szopnak, fejlődnek rendesen, bőven elég 4-5 hetes kortól elkezdeni a hozzátáplálást, kiscicáknak való nedves táppal (jó minőségű), vagy szárazzal előtte beáztatva, pépesítve.
2019. máj. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak érdekelt!
2019. máj. 21. 06:38
 7/11 A kérdező kommentje:
A mellé táplálás a mai nap sikeres volt. A junior kaját eszegettek és kifejezetten macska tejet is kaptak és azt is ittak.
2019. máj. 21. 21:48
 8/11 anonim ***** válasza:
De minek ezt egy 3 hetes cicának? Ha az anya szoptatja.
2019. máj. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Annak, hogy így látom jónak.
2019. máj. 23. 02:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Pedig nem teszel jót, se a ciccnek, se az anyacicának. Netán minél hamarabb meg akarsz szabadulni tőlük? Minimum 8 hetesen, macskáknál a 12 hét az ideális. És ivartalanítsd a macskádat, hogy ne legyen több alom! Pláne úgy, hogy nem vagy képes figyelembe venni a macskák igényeit.
2019. máj. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!