Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehetséges, hogy kovidban...

Lehetséges, hogy kovidban pisztult el a macskám?

Figyelt kérdés

Kovidos vagyok, karanténba kerültem és tüneteim is vannak. Ma reggel bejött a macska, lefeküdt az ágyra (nem arra amin alszok, hanem egy másik helységben a kanapéra.) Megcsörgettem egy villával a tálkáját, és szaladt, hogy egyen. Ezután leült az ajtó elé. Egy órával később ahogy kinéztem az ajtó üvegén keresztül láttam, hogy mozdulatlanul fekszik. Kimentem megnézni, de már nem lélegzett.


Lehetséges, hogy kovidban halt meg?

Vagy mitől ilyen hirtelen?

Reggel még látszólag nem volt semmi baja, ugyanúgy viselkedett, mint máskor.


Végiggondoltam, valószínű nem evett mérget, mert a környéken nem szokott senki mérget kiszórni.



2020. dec. 12. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Macskára nem veszélyes a covid.
2020. dec. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Valoszinuleg mereg volt, az szokott ilyen gyors lenni. Nem tudhatod, hogy a szomszedaid pontosan mit csinalnak, lehet, hogy pont most szort ki valaki merget, ki tudja. Korona nem veszelyes az allatokra, meg mindig.
2020. dec. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

1. Egyrészt szinte kizárt, bár kísérletesen, amikor napokig covidos levegőt fújtak feléjük, meg tudtak fertőződni, de a hétköznapi életben ennek nem igazán van realitása

2. Az nem végzett volna vele ennyire gyorsan. Fagyálló nem lehetett? Attól elpusztulhatott ilyen gyorsan is:(

Nagyon sajnálom a cicust!

2020. dec. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nekem nincs autóm, de nem kizárt, hogy a szomszéd fagyállójából ivott.

Köszönöm a válaszokat!

2020. dec. 13. 08:38
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
Hogy ihatott volna a szomszéd bezárt fagyállójából?
2020. dec. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lehet kiborult, és felnyalta
2020. dec. 13. 10:52
 7/10 anonim válasza:
69%
Szerintem is méreg végzett vele. Nálam a drótszőrű tacsinknak lett úgynevezett kennel köhögés betegsége. Nagyon krákogott is, volt hogy nagyon fulladt és egyszer hányt is. A dolog érdekessége hogy ez pont akkor történt mikor karanténban voltam. Szomszéd hozott neki állatorvostól antibiotikumot és attól rendbe jött. A kutyák még ha meg is fertőződnek coviddal, állítólag tünetmentesek maradnak.
2020. dec. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
hogy lehetnek az emberek ilyen hulyek? ha most az ebola lenne a slager akkor szerinted ebolaban pusztult volna el? szedjetek mar ossze magatokat emberek...
2020. dec. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

Ha a marhára egészségügyi végzettségű és egyúttal marhára őszinte orbi azt mondaná, hogy kettő meg kettő egyenlő ötben kell szendvedni, akkor parancsszóra sokan vajon megbetegszenek 2+2=5-ben, és nem csak a statisztikusok?


Bár, szerencsére, kezdenek egyre többen eszmélni, mi folyik a világban.


A cicád iránt részvétem. Méreg lehetett. (Esetleg a műholdvezérelt beültetett chip-je, hogy megint igazoljanak valamit, ürüggyel.)

2020. dec. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehetett méreg, vagy hirtelen szívmegállás is. A mamám látszólag teljesen egészséges, 5 éves benti cicája halt meg így egy perc alatt. Nem boncoltatta fel végül, de az állatorvos szívbetegségre gyanakodott.
2020. dec. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!