Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska ehet zöldséget?

Macska ehet zöldséget?

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 13:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Milyen zöldségre gondolsz? Vannak bizonyos állateledelek, amik tartalmaznak zöldséget.
2010. aug. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
persze hogy ehet csak nem biztos hogy megeszi önmagában, de eledelben is van amiben van abban megenné szerintem. a miénk nem igazan eszi a zöldséget magában de eledelben minden mennyiségben:) de semmi baja nem lesz tőle amugy:) csak hagymát azért ne adj neki:)
2010. aug. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Egész nyugodtan. Annyira hasznos neki is mint nekünk. A krumplit nem emésztik meg, viszont rostnak nagyon jó.
2010. aug. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
45%
Persze, hogy ehet, csak egy gond van, a cica nem akarja majd majd megenni, mivel húsevő és különösebben nincs szüksége zöldségekre.
2010. aug. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
A tietek nem eszi meg? Az én macskám egyszer ellopott egy rántott brokkolit, be is törölte mire hazaértem :D
2010. aug. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
77%
Az én macskám szereti a főtt sárgarépát, meg a rakott kelkáposztát hús nélkül (is)... viszont az enyém a száraz macskaeledelt alig eszi meg, akár Kitekat, akár valami más márka. A macskák is tudnak válogatósak lenni :) A macskád majd tudni fogja, hogy kell-e neki vagy nem, ne aggódj, ha nem szereti, biztos, hogy nem eszi meg, ártani meg nem árthat. Persze azért ne akard vegetariánussá tenni, mert az viszont már árthat is neki.
2010. aug. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 tothrichard1 válasza:
ha megeszi akkor add neki nyugottan ha nem akkor meg finnyás
2010. aug. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Én a 2. valaszoló vagyok. Hát a mi cicánk csak húst hussal eszi, na meg a csokit:D Nálunk a kutya a mindenevő..még azt a nagyon büdös kaiser sajtot is ellopta a szatyorbol és megette:D
2010. aug. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Az én macskám is lopkodja a csokit, volt hogy levette a szaloncukrot a karácsonyfáról, aztán meg pánikolhattam hogy nem lesz a baja, de szerencsére nem. Mindig megtalálja a dugicsokit, kibontja és megeszi.
2010. aug. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
nem evett zöldséget és nem finnyás salátát is de én úgy tudom, hegy csokit nem ehet
2010. aug. 12. 20:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!