Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért dorombol megállás...

Miért dorombol megállás nélkül és nyávog hosszan?

Figyelt kérdés
Egy kóbor macska erre járt, megetettem meg itattam raktam kint neki egy fészket és állandóan a lábamnál mászkál és dorombol meg nyávog hosszasan. Nem idős macska de nem is kicsi

2020. dec. 14. 12:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
jól érzi magát nálad
2020. dec. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Remélem befogadod.
2020. dec. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hízeleg. Szeretne maradni.
2020. dec. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg köszöni amit tettél érte és azt szeretné hogy fogadd be ;)
2020. dec. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Nagyon szimpatikus vagy a számára.
2020. dec. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Adja a jó Isten, hogy befogadod! A macsek odáig van érted, semmije nincs, hiszen kóbor, te meg megetetted, megitattad, még kis lakhelyet is csináltál neki. Ennek a töredékét sem kapta meg az utcán korábban, ez teljesen új neki. Azért nyávog, dorombol, meg mászkál körülötted folyamatosan, mert könyörög az életedben egy helyért, amit betölthet. Fel akarja hívni magára a figyelmet. Ez a cica, nemhogy elfogadott téged, de már a szülőjének tekint. Tudni kell, hogy minden cica a gazdáját (vagy a gazdijelöltet ugye) a szülőjének tekint, egy az egyben úgy tekint rá. Persze csak akkor ha kap kellő törődést, figyelmet, élelmet, de akkor viszont a haláláig ragaszkodni fog hozzá. Én 30 évesen egy nagyon mély szakítás után találkoztam egy kis cicával a munkahelyemen, és én is gondoskodtam róla minden nap, és segített tovább lépni a volt barátnőmön. Már pont haza akartam vinni, amikor eltünt. Soha nem bocsátom meg magamnak, hogy nem vittem haza idejében. Persze hátha más vitte haza, és nincs semmi baja. De tudod, hogy van ez, nem tudhatom biztosan, hogy mi lett a sorsa. Ő meg kirántott egy borzalmasan mély hullámvölgyből. Te ne kövesd el ezt a hibát, mert lehet később már bánni fogod. Ez persze csak szubjektív vélemény!
2020. dec. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hideg van, ezt a macskák nem bírják. Engedd be.
2020. dec. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Mivel szolga életet élek, így nem tudom megadni neki azt a figyelmet és ellátást ami ezzel járna. Egy gazdát persze, ha Isten is megsegít keríteni tudunk neki, még a nagy fagyok előtt.

A házba nem engedhetembe se most se télen, nem hiszem, hogy megengednék. Egy nehéz természetű nagyon idős nővel lakom.

2020. dec. 14. 14:06
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

nehéz természetű nagyon idős nővel lakom


tegyél egy próbát. hátha meglágyul :-)

2020. dec. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Ha nagyon idős akkor annak már úgyis mindegy. Főleg, ha rosszindulatú macskellenes.
2020. dec. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!