Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Csak én imádom a macskákat?...

Csak én imádom a macskákat? Egyszerűen macskabolond vagyok, nagyszerű és különleges teremtmények. Játékosak, önállóak, imádnivaló selymes-bundás angyalok, a hangjuk is nagyon édes.

Figyelt kérdés

2020. dec. 18. 11:58
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
79%
Nem csak te érzel így! :D:D
2020. dec. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
79%

Szia.

Én is nagyon szeretem őket sőt nekem még van is egy.

2020. dec. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim válasza:
55%

Hát én annyira nem imádom őket, hogy őszinte legyek.A szomszédunkban van 10 (!!!!!) macska, és hosszú évek óta csak bosszúságot okoznak nekünk.A házunk fala az elsőtől az utolsó centiig végig van húgyozva. A kerünket folyton széttúrják, az autónk állandóan macskaszőrös és tele van karmolásokkal, mert természetesen folyton fel kell mászniuk rá, a teraszunk is tiszta szőr meg húgy állandóan, este nem lehet tőlük aludni, mert folyton a teraszunkon randalíroznak meg vernyákolnak, mindig a kertünkbe szarnak, és még tudnám folytatni a sort...

Ezenkívül a személyiségüket sem szeretem, aljas érdekállatnak tartom őket. Tudom, tudom, most én leszek a rohadt krva...

2020. dec. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
Én nagyon imádom őket, macskát kellene felírni a depresszió soknak, nem bogyókat..
2020. dec. 18. 12:57
 5/48 anonim ***** válasza:
68%
Én is inkább kutyás vagyok, ugyanazon okokból, mint a 4es. Mondjuk a kutyát is "csak" egészséges mértékben szeretem, nem úgy, mint mostanában divat, hogy többre tartanak egy állatot, mint egy óvodányi gyereket :D
2020. dec. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
29%
A kutyák csak zajolnak a macska legalább kussol.
2020. dec. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
74%

#7 Ez nem igaz. A szomszéd kandúrok, mikor hajnalokon keresztül vérnyákolnak, a szukák meg tüzelnek, az brutálisan csúnya.

Van mondjuk olyan kutya is amelyik egyfolytában csahol, az is nagyon bosszantó... No a miénk nem, az tényleg csak akkor ugat amikor kell.

2020. dec. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
Nem tudom, szerintem az, hogy a macskád dorombol, hozzád dörgölőzve mutatja ki szeretetét, hozzádbújik, megfizethetetlen. 😊🤗
2020. dec. 18. 13:14
 9/48 A kérdező kommentje:
Egy ragadozó testbe zárt angyal.
2020. dec. 18. 13:15
 10/48 anonim ***** válasza:
42%

Nem tudom, szerintem az, hogy a macskád dorombol, hozzád dörgölőzve mutatja ki szeretetét, hozzádbújik, megfizethetetlen. "



Valójában csak megjelöl, úgy mint a tulajdonát.

Néha a tárgyakhoz is dörgölőznek.

2020. dec. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!