Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen hátrány érhet egy...

Milyen hátrány érhet egy kandúrt ha ivartalanítják?

Figyelt kérdés
Még időbe szeretnénk 1 éves kora előtt. Az a kérdésem,hogy utána ugyanúgy meg tudja majd védeni magát a többi macskától,mintha nem lenne. Többnyire kinti lesz.Milyen előnye és hátránya van az ivartalanításnak?
2020. dec. 23. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Két kandúr ül a tetőn. Megszólal az egyik:

- Na, mi volt tegnap azzal a macskalánnyal?

- Felvittem a lakásomra.

- És?

- Vacsiztunk.

... - És?

- Egymáshoz bújtunk.

- És?

- Beszélgettünk.

- És?

- Elmeséltem, hogyan heréltek ki.

2020. dec. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Nincs semmi hátranya. Nem a mancsa lesz reoperáltatva. Illetve kifejezetten jót tesz neki.
2020. dec. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
Húgyköves lehet, az elég veszélyes. Oda kell rá figyelni, meg kapjon speckó kaját.
2020. dec. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
előny: nem csavarog el napokra. nem fog hazakullogni tépett fülekkel, fekélyesedő sebekkel, csontsoványan. nem arra ébredsz, hogy az ablakod alatt vonyít, mert éppen bagzik. kisebb az esély ugyanezen okok miatt összeveszni a szomszéddal, mert az ő ablaka alatt vonyít.
2020. dec. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen jót tesz neki, talán nem csatangol el, de ígyis veszélyben van mivel kint kószál. Az én kandúrom benti, 5 hónaposan már elvittem ivartalanítani, meg se kottyant neki, azóta többet lustálkodik és nagyobb is lett. Azért a kajára odafigyelünk mert így hajlamosabb lehet a hízásra.
2020. dec. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!