Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Depressziós a cicám, mit...

Minseo1998 kérdése:

Depressziós a cicám, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Az okokra már rájöttem szerencsére, ez sokat segíthet, az egyik ok, hogy elköltöztem itthonról az egyetem miatt és hetente pár napot láttam csak a cicám, ő pedig hozzám kötődött a legjobban, minden éjszaka együtt aludtunk, imádtuk egymást. Pont ezzel egy időben érkezett egy új cicus a házhoz, a kapu előtt találtuk véresen, betegen, bolhásan, kb három hetes volt,szoptattuk, felneveltük és azóta egy nagyon erős igazi rosszcsont kiscica lett belőle, most kb négy hónapos. Az elején a két macska jóban volt, a nagyobb nyalogatta, együtt aludtak, hagyta neki, hogy "szopizzon" (persze ez csak idézőjeles, mert nem volt teje,ivartalanítva van, de a szőrös dolgokon (pl pokróc) az anyuci hiánya miatt még mindig csinálja), együtt játszottak, minden jól ment. Aztán ahogy telt az idő a nagyobbik cicus elkezdte megunni, hogy folyton játszik a kismacsek, nem hagyja békén, szerintem a családban mindenki csak vele foglalkozott rajtam kívül, de az a néhány nap amit itthon voltam nem volt elég. Persze egy olyan cicával akit szoptatni kell nyilván többet kell foglalkozni, de én próbáltam legalább annyi időt tölteni a naggyal, mint a kicsivel, de sajnos eredménytelenül. Mostanra utálja a kicsit, nem játszanak, már ha a közelébe megy fúj és morog, borzasztóan stresszeli, ha ölbe vesszük is morog és fúj és egész nap nem csinál semmit csak egyhelyben fekszik és néz ki a fejéből. Nem hajlandó játszani, pedig mielőtt megérkezett a pici rengeteget játszottunk egxütt, de mostmár semmi nem érdekli. Szinte minden nap küzdök, hogy hátha ma játszani fog, nagy ritkán sikerül is de fél percnél tovább nem érdekli a játék. Nem tudom mit csinálhatnék, ez előtt a korszak előtt soha egyszer sem fújt vagy morgott senkire, már teljesen tanácstalan vagyok. Egyik cica elajándékozása sem jöhet szóba, én is imádom mindkettőjüket és a család sem válna meg egyik cicustól sem. Valakinek van tapasztalata ebben? Nagyon fontos lenne, tényleg kétségbe vagyok esve, ez a cicus az életem értelme :c jó hosszú lett, szóval köszi, ha elolvastad :)

2020. dec. 25. 01:54
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem rájött hogy több macsek akkor majd kevesebb kaja...
2020. dec. 25. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tomi_212 válasza:
9%
Kis xanak , jót tesz majd.!
2020. dec. 25. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Első lépés: teljes kivizsgálás, egészséges-e, nem fájdalma van-e esetleg?
2020. dec. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy kicsit különválasztani őket. Nagymama? Talán egy hónap elég lenne nekik
2020. dec. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
megsértődött
2020. dec. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!