Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálja ezt a cicám?

Miért csinálja ezt a cicám?

Figyelt kérdés

11 hetes kismama vagyok. 2 ivartalanított cicám van, akik ngyon szeretnek a pocakomhoz bújni, "masszírozni" és dorombolni a babócának. A nagyobbik cica, nagyon furcsa dolgokat csinál, pl.: fel és le járkál az ágyról, néz engem és nyávog, utána rám tapad és hozzám bújik, olyan mintha szopizna és ezt minden puha takaróval eljátsza. Ezt 10 percenként ismétli meg. Nem tudom levakarni magamról, régebben eléggé gonosz cica volt, mindig bántott, harapdált, karmolt..


A baba miatt változott meg a viselkedése? Neki tavaly meghaltak a babái a pocakjában, nagyon fiatalon lett ivarérett (5 hónapos volt , amikor halva szült meg 3-at, a többit műteni kellett, ekkor ivartalanították is).



2020. dec. 27. 11:55
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hat akkor nem tudok ezzel mit csinalni. :( ki sose megy az udvarra ilyen hidegben.
2020. dec. 28. 07:07
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Azért csinálja mert kötődik hozzád. Mi ebben az egészben a rossz? Simogatni kell, törődni vele. Hisz ezért lett cicád
2021. jan. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!