Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szőrcsomót hányt a macskám?

Szőrcsomót hányt a macskám?

Figyelt kérdés
Egymás után 5. napja, hogy naponta egyszer hányt. Voltunk orvosnál, kapott hányás elleni és vitaminos injekciót, de most nagyon megijedtem, mert egy hosszúkás, széles, szürkés, egyben lévő nagy vmit hányt. Eddig "csak" kaját hányt vissza. Lehetséges, hogy ez szőr volt, és az volt a baja, hogy ez nem tudott távozni? Nincs más tünete, viszont aidses :( Az orvos azt mondta, még várjunk az arra való injekcióval, mert lehet a szőr a baj. Nem látszik betegnek meg hogy rossz lenne a közérzete, de nagyon aggódok. Holnap remélhetőleg be tudok szerezni szőroldó pasztát, azt mindenképp kapni fog. Igazából csak arra vagyok kíváncsi, hogy szerintetek szőr volt e, a cicáitok hányt-e ilyesmit. Kicsit megnyugodnék, mert akkor valószínűleg feljött, ami miatt hányt eddig. Nem tudom, mind kijött-e...:(

2020. dec. 29. 20:56
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
A szőroldó pasztára gondoltam. De ha esetleg volt vkinek ilyen gondja az alommal, hogy bélelzáródás stb, akkor szívesen fogadok bármilyen ötletet. Olvastam már újságpapírt helyette. Az a "baj", hogy 3 cica van, sokat termelnek 😁
2021. jan. 1. 10:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!