Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet a macska féltékeny?

Lehet a macska féltékeny?

Figyelt kérdés
Két cicusom van, ugyanannyira imádom mindkettőt, amikor csak lehet szeretgetem őket. Na de van, hogy az egyik alszik, és a másikhoz megyek simogatni őt, meg beszélek hozzá, és olyankor mindig odajön a másik is amint meghallja, hogy a másikhoz beszélek. És akkor odajön, hogy őt is simogassam. Csak azért jön, mert a hangomat hallja, vagy féltékeny lenne? Szoktat a macskák ilyet csinálni?

2021. jan. 1. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet bizony. :) Nekem is 2 cicám van és ha az idősebbet simogatom, a fiatalabb nem tud nyugton maradni, rááll az idősebb hátára és ott gyúr, lelöki, vagy rám mászik, csak hogy ő is kapjon simit. :)
2021. jan. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, nekünk mikor lett egy új cicánk a régebbi féltékeny volt egy ideig.

Már szerencsére szeretik egymást.

2021. jan. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Az állatok alapvetően nem képesek ilyen összetett érzelemre mint pl.: féltékenység vagy megbánás és stb. Ezeket úgymond az emberekben van benne és max pár emberszabásúban. A cica nem féltékeny csak ő is szeretne simit. Ennyi nem kell bele többet látni. Az állatok szeretik ha simogatják és látja hogy te a másikat simogatod szóval ő is kér belőle.
2021. jan. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát te nagyon nem értesz az állatokhoz.
2021. jan. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Perszehogy!😀

Nekem is több cicám van, azok szoktak lenni néha.

2021. jan. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#3 Képesek, csak nem emberek, ezért máshogy mutatják ki. Akár hiszed, akár nem, pl egy kígyó is tud szeretni, ragaszodni az emberhez. Pedig aztán rajta semmi érzelmet nem látsz külsőre. Nekem annó a cicám képes volt nekirontani a kutyámnak, hogy őt simogassam, ne a kutyát. Pedig imádták egymást, de féltékeny volt a cica. A kutyámról is tudnék csomó őszinte megbánásos esetet írni. Lényeg a lényeg, lehetnek féltékenyek.
2021. jan. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!