Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kinek mennyire vált be a...

Kinek mennyire vált be a fűtabletta?

Figyelt kérdés
Mármint csak a vitaminok meg ilyesmi miatt, mert amúgy kap szőroldó pasztát, de az ültetett füvet mindig szétjátssza, viszont azt olvastam, hogy fontos nekik. Találtam ezt a fűtablettát, de csak 12% fűpor van benne. Attól még jó a cicának? Nektek bevált, megeszi?

#cicafű #fűtabletta
2021. jan. 4. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
A szőroldó is elég neki.
2021. jan. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor mire jó a fűtabi?
2021. jan. 4. 23:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom,arról még nem hallottam, nekem az orvos a fű hiánya miatt a szőroldót javasolta,hogy adagoljam a cicának.

Gondolom az is valami alternatív megoldás.

2021. jan. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az más. A szőrre a szőroldó azért kell, mert az bevonja egy olyan réteggel a szőrszálakat, amitől nem tud összegombócosodni és elakadni, hanem simán, természetes úton tud távozni az emésztőrendszerből.

A kinti macskák ezt a szőrgombóc dolgot úgy oldják meg, hogy füvet esznek, a fűszálak körbefogják a szőrt és így kihányta egyben a fűvel a szőrt, így távozik a szervezetből.

De a fűtablettában fűpor van, az nem tud mit kezdeni a szőrrel.

2021. jan. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! A mi cicánknak próbáltam adni a tablettát, sajnos nem eszi meg. Ha ételbe rejtem, akkor is kiturkálja, utána meg csak pofozgatja :)


Pedig mindenki pozitív véleményt írt róla, hogy megőrül érte a cicája stb. Hát, ízlések és pofonok.

2021. jan. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jé. Ilyenről még nem hallottam. Mire jó?
2021. jan. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!