Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Winston táp vélemény?

Winston táp vélemény?

Figyelt kérdés

Jó táp? A Dm, Rossman saját márkásak milyenek?

Igazából ennyi érdekel, 14 éves ivartalan nősténynek lenne🥰


2021. jan. 5. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Összetevőket tudnál írni légyszi🙂 Rákerestem és összetevőket nem ír... a saját márkás táp okát szerintem kerüld! Ha szeretnéd írhatok fényévekkel jobb márkát. És kb mennyit szánsz rá? Mondjuk kg/ft
2021. jan. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ha neten nincs én se tudok összetevőket :/ már nem nagyon bír rágni szóval nedves tápot szeretnék csak. Hát nem is tudom, hirtelen friskiez-t vettem neki (1 hete találtuk) emellett, tejfölt, natúr joghurtot kap, meg húslét, azt jó neki enni, nincs fajdalma közbe. Szóval olyan kéne amibe kicsi darabok vannak. Az árról annyit, hogy 100 grammos tasis azért ne legyen 180ftnal drágább, de konzerv is lehet, hamar megeszi. Bocsi ha hosszú :D
2021. jan. 5. 21:15
 3/7 A kérdező kommentje:
380*at szerettem volna írni
2021. jan. 5. 21:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Applaws?

Konzerv:

Megosztás: #zooplus [link]


Alutasakos

Megosztás: #zooplus

[link]


Vagy még Purizon (NEM PURINA!!)

Bár ebből csak táp van

Megosztás: #zooplus [link]


A friskes az a purinának egy termékcsaládja háát egy nagy 💩.

Szerintem ha jól akarod etetni lerüld ezt és még egy amiről azt hiszik az emberek hogy jó az a :


Whiskas

A Whiskas a kér nagy 💩💩. Azt ha teheted kerüld minnél messzebről. Egyébként ZooPluson nézelődhetsz a pénztárcádhoz megfelelően. De az összetevőket mindenképp nézd meg és kerüld a “Hús és állati melléktermék” kifejezést. Legjobb ha leírja hogy milyen húsból hány százalék

Ha van még kérdésed vagy az Applws nem jó írj nyugodtan nagyon szívesen segítek jót találni.

2021. jan. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A fressnapfban pl nincsen valami jó márka?
2021. jan. 5. 23:02
 6/7 anonim ***** válasza:
De persze ott is van egy csomó jó
2021. jan. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyébként mi lett a választás?

Melyik táp/konzerv/alutasakos?

2021. ápr. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!