Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe kerül kb egy macska...

Mennyibe kerül kb egy macska fülrühesség elleni kezelése?

Figyelt kérdés

Kb 1 hete örökbefogadtam egy kiscicát. 100% hogy fülrühes szegény. Péntekre adott időpontot az állatorvos.

Mire számítsak vizsgálati díj, mind 2 fülét tisztítani kell, na meg a gyógyszer amit ad neki kb mennyibe fog kerülni? Tudom h mindenhol más árak vannak de nagyjabbol tudnib szeretném Mire szamitsak


2021. jan. 6. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem mindenestől maximum 5000 forint. Persze számít a komolyság, a mennyiség, van-e alap vizsgálati díj. Ha új nálad valószínű kap féreg hajtót is, esetleg bolha cseppet,ha elég nagy a súlya.

Jobbulást nektek!

2021. jan. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod sokkal húzósabb árakra gondoltam első állatkám így új ez az egész dolog
2021. jan. 6. 15:34
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Szivesen! Biztos van hely,ahol drágább. Egy csepp kb 1500 forint, egy féreg hajtó pár száz, a füle tisztítása nem tudom,ha kicsi nem tudja rendes gyógyszerrel kezelni,kimossa , aztán majd ismételni kell (nálunk így volt ). Lehet kapsz otthonra cseppet,amit adagolni kell neki majd :)
2021. jan. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kb 14 hetes lehet
2021. jan. 6. 15:46
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. nálunk 6000.- volt az első kezelés + 3500.- a csepegtető amit adott a doki, azzal itthon kell neki csepegtetnünk. De sajnos csak az egyik fülét tisztította ki, azt mondta a másikat majd a következő kezeléskor fogja ami szintén 6000.- Forint lesz. Így került összesen 15.500.- Ft-ba a teljes kezelés (6000+3500+6000).
2021. jan. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Chip is kell a cicába vagy az várhat még?

Benti cica amúgy.


Jaj remélem minda a 2 fülét kipucolja mert szegény nagyon szenved.

2021. jan. 6. 15:58
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
Chip szerintem biztos nem kell, legalábbis remélem. Az még csak kutyáknál van úgy tudom.:)
2021. jan. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Macskaknal nem kotelezo a chip sajnos, de nem hulyeseg, mert ha esetleg eltunik es valaki megtalalja, akkor konnyebben visszakerul hozzad. Gondolom meg oltast se nagyon kapott, szoval mindenkeppen azzal is szamolj, benti cicaknal is hasznos, igy lehet, hogy lesz egy huszas is mindennel egyutt, vagy picit tobb.
2021. jan. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egy 30.000ft al számoltam
2021. jan. 6. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!