Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen macska szárazeledelek...

Milyen macska szárazeledelek vannak 1500 Ft/kg körül?

Figyelt kérdés
Gabonamentes kéne, lehetőleg Junior, vagy olyan amit kicsi macska (5 hónapos) is meg tud enni. Eddig a DM saját márkás cuccát vettük. Az elején nem volt vele baj, de most már nincs nagyon az ínyére... Nem akarok nagyon prémium kaját venni, figyelnék az árra is, ezért max 1500 Ft/kg-ig keresnék ilyet. Tudtok segíteni?

2021. jan. 10. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Brit Care, Greenwoods (bár abból nincs kitten)
2021. jan. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Animonda vom Feinsten Deluxe Adult Grain-free, 1200 Ft/kg.

De ebből sincs kitten.

2021. jan. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%
Whiskas vagy Friskies junior, ezekben tej, csirkehús és zöldségek vannak, tehát komplett, egészséges étrend a kiscicáknak. Nem drága.
2021. jan. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
3-as: Ezenek az első összetevője gabona...
2021. jan. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
3-as, tessek elolvasni az osszetevoket. Jo lenne nem 4% hussal kiszurni egy husevo allat szemet, merthogy ezekben a szarokban ennyi van, na meg ugye a sok izfokozorol es szinezekrol nem is beszelve. Ja es ugye tejet nem adunk a macskanak, bar szerintem az nincs is benne, de nem art tudni ezt sem :)
2021. jan. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
18%

Ha szeretik a Whiskast az nem véletlen. Miénk semmi áron nem volt hajlandó átszokni másik tápra. Nincs mindenkinek havi 20.000-re macskakajara. De aki ilyet(Whiskas, pedigree, friskes) vesz azt kb. megkövezik itt.

Érdekes nem egy macska nő fel wiskason és mégis él. Hogy lehet ez?

2021. jan. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

1-es és 4-es vagyok:

6-os az a probléma, hogy a kérdező leírta a kérdésbe, hogy gabonamentes tápot keres.

Egyébként az is a probléma a Whiskassal, hogy a minőségéhez képest túlárazott. A Brit Premium-mal egy árban van. Sok benne a gabona, cukor és ízfkozó. Én is Whiskassal etettem régen, amíg veseköves nem lett a macskám. Nem azt mondom, hogy attól volt, de én akkor kezdtem beleásni magam a prémium tápok világába. Nem igazán érdekel, hogy másnak mi a véleménye, de én maradok is a prémium tápoknál.

2021. jan. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Konkrét linkeket is elfogadok, mert például, amit a 2-es válaszoló írt, azt én nagyon nem 1200 Ft/kg-ért látom a neten (hanem 3700 körül), de lehet, hogy csak béna vagyok.
2021. jan. 11. 15:29
 9/9 anonim ***** válasza:
2021. jan. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!