Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha tenyésztőtől veszek macskát...

Ha tenyésztőtől veszek macskát akkor nem dönthetem el milyen nemű legyen?

Figyelt kérdés
2021. jan. 11. 20:44
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%
Létezik ilyen? Nem lehet, hogy ilyenkor az dönt ki milyen korán foglalja le a macskát?
2021. jan. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Mivel te vagy a vevő, te döntöd el melyik egyedet választod. Max ha nem tart alkalmasnak a tenyésztő akkor nem adja el neked.

De ezt te is megcsinálhatod, hogy ha olyan macskát akar adni ami fiú de te lányt akarsz, nem vagy köteles megvenni.


Ennyi.

2021. jan. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem. Olyan lehet, hogy az alom nem akkora/olyan nemű lesz mint várta a tenyésztő, szóval neked akkor esetleg nem jut. Akkor megkérdezi, hogy kell-e más.
2021. jan. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Mindenkinek ment a zöld jel!

Írtam egy tenyésztőnek hogy milyen nemű cicát szeretnék lefoglalni a közeljövőben (egy még meg nem született alomból) erre visszaírta hogy nem dönthetek a neméről és további jó keresgélést kíván nekem. Fel sem ajanlotta esetleg érdekel-e más nemű...ráadasul nem egy olcsó macskáról van szó.:)

2021. jan. 11. 21:08
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én tőle biztosan nem vennék.
2021. jan. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Ezek után én se.
2021. jan. 11. 21:14
 7/30 A kérdező kommentje:
Nem is ajánlom senkinek.
2021. jan. 11. 21:15
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Vannak tenyèsztők akik ivartalanítàsi kötelezettsèggel adnak el àllatot. Akár cica vagy kutya esetén. Így akarjàk a szaporítàst visszàbb szorítani. Talán ez lehet az oka. De minden esetre én sem vennèk ilyen embertől, aki ennyivel elintèzte a dolgot , legalább indokolta volna meg, miért is nem vàlaszthatsz a pènzedèrt.
2021. jan. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Ivartalanítva adta volna már oda leírás alapján. Én sem vagyok szaporítás párti.
2021. jan. 11. 21:44
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pláne nem értem miért nem engedi a vàlasztàst. Biztos találsz olyan helyen, ahol nem lesz ez gond. Boldog cicás èveket :)
2021. jan. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!