Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha tenyésztőtől veszek macskát...

Ha tenyésztőtől veszek macskát akkor nem dönthetem el milyen nemű legyen?

Figyelt kérdés
2021. jan. 11. 20:44
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
24%
Nem voltál szimpatikus neki és le akart rázni. Jobb is így mert ha nincs meg a kölcsönös szimpátia a későbbiekben se tudtál volna bizalommal fordulni felé. A cicám tenyésztőjével már az első beszélgetés alkalmával megvolt az összhang, látta hogy mennyire vágyok egy bizonyos színű kandúr cicára, tapasztalatom is volt a fajtával így a következő alomból lett is cicám. Később bevallotta, hogy több mint 20 ember volt előttem várólistán. Azt hozzáteszem, hogy nem azzal kezdtem, hogy mennyibe kerül a cica, erre sokan "harapnak". Keress olyan tenyésztőt akivel megvan a közös hang, és meglesz álmaid kiscicája. 🐈 Szurkolok. 🙂
2021. jan. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindnekinek! 🐈😊
2021. jan. 11. 21:51
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

11-es: Ez viszont egyáltalán nem szimpatikus. Tenyésztő vagyok, nálam is van várólista, de akármekkora is a szimpátia, nem veszek előre senkit, minden előjegyző egyenrangú. A többi ember is vár, ők is ugyanannyira szeretnék.

Kérdező: Mint mondtam tenyésztő vagyok, ha valaki ragaszkodik egy nemhez (az emberek kb 70%-a, szóval elég sokan), én tiszteletben tartom. Ugyanígy azt is, ha bizonyos szülőktől szeretne cicát. Egyáltalán nem szimpatikus a tenyésztő hozzáállása ez alapján.

2021. jan. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
22%
Engem az érdekel, hogy van olcsó, meg drága macska?
2021. jan. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen bunkó tenyésztők. Én fiú cicát szerettem volna venni, volt amelyik baxxott válaszolni is. Ha már kifizetek érte x összeget, szerintem jogom van választani.
2021. jan. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
22%
11: mondjuk azért en nem ertem miért harapnak rá, hogy mennyibe kerül. Simán lehet hogy valakinek pont 250.000 Ft a határ és a fölött nem megy bele a vásárlásba. Akkor minek a felesleges jópofi köröket futni? Persze ertem, hogy van ilyen, de ha valaki sok pénzért árul állatot akkor azért ne sertodjon már meg, ha a vevő tudni szeretne mennyi...
2021. jan. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Én sem ertem főleg mert sok helyen csak a foglaló díja van leírva (70ezer forintok) amin felül még kell fizetni de ezt nem tudom meg amíg személyesen nem találkozunk? Ezt sem tartom fairnek. Ha azt mondom mégsem kérem ennyiért mert pl. túllépi a keretem a foglalón kívüli összeg akkor meg nem kapom vissza az előre lerakott pénzem?
2021. jan. 13. 09:40
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
17 hat ilyet meg főleg nem hallottam. Senki sem képzeli, hogy a semmire kifizet valaki 70 ezret autózik pl 300 km-t ha épp úgy van, majd ott tudja meg, hogy ja, nem? Nekünk torzskonyves kutyánk volt, de az nagyon nem így ment. Telefonon megmondták az arat, lefoglaltuk, anyaek elmentek egyszer megnézni, aztan másodszorra hazahozták. Igaz az a kutyus nem volt drága, mert “selejtnek” minősült verseny szinten, de iszonyú szép és egészséges allat volt amúgy és nem hiszem, hogy emiatt a szín hiba miatt a tenyésztő kevésbé jó gazdát akart volna neki...
2021. jan. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Valóban így lenne a normális ahogy leírtad 18as. Vagy legalább az érdeklődő emailben írná le mennyi az annyi ha már megtiszeltem azzal hogy felkerestem az ő tenyészetét.
2021. jan. 13. 09:52
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a foglaló kifizetése ELŐTT érdeklődöm meg a pontos összeget. SOHA nem foglalunk le semmit ha akár egy információ is hiányzik.
2021. jan. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!