Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől hányhat a macska?

Mitől hányhat a macska?

Figyelt kérdés
A héten harmadszorra is kihányta a macskám a száraztápot, de a nedvessel nincs problémája. A dokit felhívtam, annyit mondott, hogy valószínűleg habzsolt, amire régebben is volt példa de nekem furcsa, hogy ez egy héten belül háromszor megtörténik. Két éve ezt a szárazat kapja (Concept for Life sterilized) és amúgy a kedve jó, a végtermék rendben. Valakivel volt hasonló? Munka után vigyem el azért az állatorvoshoz? Tartsunk koplalós napot és ne kapjon nedveset se?
2021. jan. 13. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs új növény, amit megrágcsált?
2021. jan. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nálam is előszokott fordulni, hogy néha pár napig hány tőle. Nem tudom mitől. Ráadásul benti macska, szóval máshoz nem fér hozzá.

De neki is jó kedve szokott lenni.

2021. jan. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem jött új növény és nem változott semmi az utóbbi időben. Nekem is benti cica, szóval ő sem nyelhetett be valamit kint. Köszi az eddigi válaszokat!
2021. jan. 13. 13:08
 4/6 anonim ***** válasza:
A macskák kb bármitől tudnak hányni. Nagy eséllyel nem a száraztáp a ludas, hanem pl. irritálja a gyomrát egy szőrcsomó. AZ egyik macskánk minden rovart azonnal meg akart enni, ami betévedt a lakásba. Hangyát, poloskát, legyet, muslicát, mindent. Ilyen is okozhatja. A miénk attól is tud hányni, ha egyszerre sokat iszik. De nem közvetlen ivás után hányik, hanem ha a sok vízre ráeszik egy kicsit. Mi is jártunk orvosnál, semmi egészségügyi gondot ne találtak. Ha rendszeressé válik, érdemes azért elvinni orvoshoz. Főleg ha látod,hogy nem is iszik eleget, mert ugye a hányás könnyen vezet kiszáradáshoz.
2021. jan. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Válts teljes étrendet hogy ki tudd szűrni melyik kaja okozza.

Lehet hogy az alomból rágcsált, vagy túlzabbantotta magát, kevés folyadék, étel alergia, bezártság és lelki okok.

2021. jan. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azóta szerencsére nem történt ilyesmi, szóval megnyugodtam :)
2021. febr. 7. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!