Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kinek van fogatlan állata?

Kinek van fogatlan állata?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Úgy néz ki a cicám lassan fogatlan lesz, már csak hátul van pár neki, a száraz kaját néha elrágja de 5-6 szem után feladja. Ha egy foga sem lesz a nedves kaját meg tudja majd enni? Akinek van az övé megtudja vagy csak olyanból tárazzak be ami csak "majkrém" állagú? És ha igen tudtok olyat küldeni? Köszönöm
2021. jan. 16. 13:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
13.:Az olyanok mint te,pedig nem érdemlik meg a választ.
2021. jan. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
38%

Valóban ironizáltam a 19:16-os válaszomban, de ez így elveszik a sok okosság mellett az éterben, tudod.

Valami Zoli bácsis rántott, tömlősajtos párizsit ne ajánljak, kérdező? Lehetne közös étkezés a kisállattal, tudod. Meg verseny belőle, hogy ki kerül előbb az intenzívre miatta.

2021. jan. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
65%
Nem is értem, aki maga is tejfölt kenőmájassal, meg vajjal táplálkozik, az hogy él még? (Nemhogy a kisállata!)
2021. jan. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Agyatlanoktól nem kell válasz :)


Egyébként kipróbáltam beáztatni a száraz kaját és nem ette, viszont amikor kevertem bele egy negyed alutasisat egyből befalta mind :D szóval valószínűleg megoldódott az evés kérdés

2021. jan. 17. 00:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!