Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicások! Mennyibe kerül...

Cicások! Mennyibe kerül Budapesten a karomvágás?

Figyelt kérdés

Tudtok esetleg megbízható szakembert? 11.kerületen belül elsősorban?

Köszi a válaszokat!:)


2021. jan. 17. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan, de 5 ezernel csak nem dragabb, sot.

Keress fel par kisallat kozmetikust, kerdezz ra, hogy ki vallalja. Egyebkent allatorvoshoz is el lehet vinni, o is megcsinalja.

2021. jan. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 NotSureIf válasza:
41%
Mi 2500 forintért vettünk egy karomcsipeszt és mi vágjuk a cica karmát. Ugyanúgy mint a sajátunkét. Teljesen jól megvan vele. Észre sem veszi, hogy le lett vágva és ugyanúgy kaparja a kaparófáját, ugrál és játszik. Egyszóval nem találom ésszerűnek kozmetikushoz vinni és alkalmanként 5000 forintot otthagyni. A jegyesem rokona pedig profi, elismert kutyatenyésztő. Ő is maga vágja a kutyái karmát gond nélkül. Cicánál még könnyebb és tényleg nem időigényes.
2021. jan. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2-es, te lehet nem tartod esszerunek, de en meg peldaul egyedul elek a macskammal, akinek a koromvagasa 2 emberes feladat, mert nem marad nyugton, veresre karmol, harap. Egyedul nem megy. Egyebkent apukamat szoktam megkerni, hogy segitsen, nekunk is van ollonk, igy le is tudjuk vagni, de nem mindig tud atjonni, ilyenkor en is elviszem a kozmetikushoz.

Idegen helyen fel, siman hagyja igy, 5 perc az egesz, amig ha ketten is csinaljuk, nekunk sokkal tobb ido es a macska is fel napig gyulol utana.

2021. jan. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajna nem merem én vágni mivel a karmában erek vannak és nem akarok véletlen belevágni és fájdalmat okozni neki:(
2021. jan. 17. 18:20
 5/5 NotSureIf válasza:
3-as na igen az igaz. El is felejtem néha, hogy nem minden cica olyan nyugodt és higgadt, mint a miénk. Meg igen, ez egy két emberes feladat, ha magad csinálod és aki nem tapasztalt az tényleg belevághat a cica ereibe az pedig neki sem kellemes. Javítanám a tanácsom. Csak akkor érdemes otthon magadnak vágni a cica karmát, ha nyugodt és jól viseli a karomvágást, valamint van, aki ott van és segít.
2021. jan. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!