Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fel kell kelteni a cicákat...

Fel kell kelteni a cicákat enni, vagy majd szólnak?

Figyelt kérdés
Találtunk pár napos cicababákat, az orvossal beszéltem, azt mondja 2-3 óránként cumiztatni kell őket fecskendővel és tápszerrel. Ez mind szép és jó, de már 3 órája igen alszanak, nem tudjuk felkeltsük-e őket vagy majd szólnak. Tapasztalat valaki? Félek, hogy annyira gyengék, hogy nem fognak szólni vagy örökre elalszanak. Ilyenkor még erőltetni kell náluk az evést?
2021. jan. 18. 18:43
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Először sem sírtak igazából, csak valami kis nagyon gyenge nyöszörgést hallottunk.

Eddig 1x ettek, ennek 3 órája.

2021. jan. 18. 18:45
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Ha tényleg csak pár naposak, akkor talán jobb felkelteni őket.

Én kb. 4 hetes cicát neveltem, no, ott már nem kellett ébreszteni, éjjel 3 óránként hangosan siránkozott.

2021. jan. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
óránként etesd őket, kiszáradnak különben. Ha életben maradnak, már csak 2-3 óránként kell.
2021. jan. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jesszusom, köszönöm, akkor rohanunk !
2021. jan. 18. 18:57
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Jó ember vagy.
2021. jan. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
Biztos nagyon aranyosak! 🤩 Tudnal roluk kepet kuldeni? Minden almom hogy egyszer en is felnevelhessek egy nagyon pici cicat, persze szaporitas nelkul. Tudom hogy nehez de szeretnem atelni, gyerekeket nem szeretem, de az allatokhoz szivesen kelek fel orankent 😃
2021. jan. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
20%

"Gyerekeket nem szeretem, de az állatok.."

Grat... Erős...

👏👏👏😒

2021. jan. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Miért erős? Idegenek gyerekét miért is kéne szeretni?
2021. jan. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
6. jól le lett szavazva, pedig teljesen érthető. A véranyukák miért is ebben a kategóriában véresszájúskodnak? Van külön kategória az emberkölyköknek, ott szavazgassatok! :D
2021. jan. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
Köszönöm, hogy az oldalamra álltatok, annak ellenére hogy ez egy nem túl népszerű vélemény volt tőlem! 6-os vagyok. 😊 Igaz még csak 19 vagyok, lehet ez változni fog, de sokkal szebb számomra egy olyan lényt etetgetni akit őszintén aranyosnak gondolok (kiscica) 😃
2021. jan. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!