Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nyalogatja a macska a...

Miért nyalogatja a macska a radiátort?

Figyelt kérdés

Alul nyalogatja, nem a fűtőtestet, hanem ahol ahol az a fém korong van raja, légtelenítő vagy vízkiengedő, nem tudom melyik. Magát a fém korongot nyalogatja, már többször rajtakaptam.


A radiátor nem csöpög, tehát NEM inni próbál, ez tuti. Áttörölgettem, figyeltem többször, nem nedves. Plusz a lakás több pontján van nekik friss víz.


Ásványianyag hiány lenne, azért a fém? De mi? Keresgéltem neten, nyalósót dobta be, dehát az csak rágcsálóknak, nyulaknak való fogkoptatáshoz, nem macskának...


Egyéb ötlet?


2021. jan. 19. 17:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az én macskám egyszer - egyszer!! - talált rá az enyhén csöpögő mosdócsapra, azóta, ha szomjas, oda jár(na) inni. Ebből látom, hogy szomjas, és igen, van neki vizes tányérja. És mégis.
2021. jan. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!