Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám (9.5 honapos lány...

A macskám (9.5 honapos lány macska) a tegnap délután folyamán tüzelni kezdett ez neki az első.. 29.e péntekre van időpontunk állatorvoshoz ivartalanításra addig elmúlik neki? És ha nem akkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

2021. jan. 24. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
25%

[link]


Nem telt több időbe mint leírni a kérdést.


Szólj az orvosnak. Kutyànàl ha elmúlt a tüzelés várnak 1 hónapot a verzekenyseg miatt. Gondolom macskánàl is.

2021. jan. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez mind szép és jó de 1 hónapon bellül fog még tüzelni ezáltal ez egy örök körforgás lenne.
2021. jan. 24. 10:55
 3/7 anonim ***** válasza:
33%

Azért az túlzás. Évi 2x tüzel a macska is. :)


Nekem a doki mondta, hogy ha lemegy róla a tüzelés + 1 hónap és lehet ivartalanítani.

De ha szólsz az orvosodnak, ő többet tud mondani.

2021. jan. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az enyém 2 hetente tüzelt amíg ivartalanítva nem lett...

A benti macskák nem csak 2x tüzelnek évente, hanem általában addig amíg vemhesülnek (de mivel ez lehetetlen a többség kisebb nagyobb szünetekkel folyamatosan tüzel).


Beszélj az orvossal.

2021. jan. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Előttem kommemtelőnek igaza van. Volt egy macskánk ő volt hogy alig hagyta abba a tüzelést már kezdte is megint mindaddig míg nemjutott el orvoshoz ugyebár.
2021. jan. 24. 17:26
 6/7 Jade93 válasza:
61%
A mi macskánk 7.-én kezdett tüzelni 14.-én lett vége és 20.-án lett ivartalanítva és semmi baja nem lett., az állatorvos tudott róla, de azt mondta semmi akadálya az ivartalanításnak. Azóta teljesen jól van. Nyugodt nem volt semmilyen vérzés.
2021. jan. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Azóta megvolt az ivartalanítás és az égvilágon semmi probléma nemvolt hála a csoda dokinknak🙏
2021. febr. 5. 22:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!