Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az ágyamba pisilt, amíg benne...

Az ágyamba pisilt, amíg benne voltam! Melyik lehet a lehetséges oka?!

Figyelt kérdés

Utánaolvasgattam, azok alapján, amik szóba jöhetnek:


-ez a legfrissebb, hörcsögünk lesz. Már tudja, mi az a hörcsög, ahonnan elhoztuk is volt, de ugye azóta eltelt 2 év, most rendezzük be a terrát neki, tehát még nincs itt, a macska nagyon izgatott, de azért nem túlzottan..


-egy seggfej, 3 napja kapott új tápot, ami elég lassan fogy, lehet nem tetszik neki(normális táp, nem whiskas) és bosszút áll


-nincs birodalma, mondjuk sosem volt, a szobámban van 2 macskafekvőhely, plusz 2 nagypárna, amin az ágyban aludhat(csak az övé), illetve bútorból egy hatalmas kaparófája van, annak a tetején szokott ülni, szóval lehet kevesli és befoglalja a többi részt..


-nincs ivartalanítva, de az elmúlt 3 évben sem volt, és soha semmi gond nem volt ebből, benti macska, nem idegesítő illetve nem most tüzel, az már két hete lecsengett.


-beteg, már megfigyeltem, hogy szeret az emberi vizes helyekre pisilni, wcbe, csapba, lehet áll mögötte valami, de ez is régóta van, és senkit sem zavart, még dicsértük is, mikor az emberi wcbe pisilt.. és ez is vagy egy éve van


-Tegnap este feltúrta a szemetest, bekajált valamit és lehet rosszul van(még nincs hasmenése)


-begolyózott a macskamentától, tegnap kapta, de ezt is ismeri és még sosem csinált ilyet.


-új(2 hónapja) helyen van az alma, egy szekrényben, macskaajtóval, normálisan tudja használni, kicsit kisebb, de a megszakott alom van benne, közepesen tiszta(van benne egy kaki meg két csomó), máskor ennél rosszabba is űrít.


-egy seggfej, véletlen kizárta a huzat(előszobában volt fél éjszaka) és bosszút áll.. de persze ilyen is volt már és mégse csinált ilyet.


-kicsit hanyagoljuk most, de így is simogatva van és itthon vagyunk, nincs egyedül, csak nem játszunk vele annyit, mint általában, ha simogatásért jön, van, hogy oddébbrakjuk.


Nem fog az összes indok megszűnni, ti melyiket látjátok legvalószínűbbnek? Jól letoltam és belenyomtam az orrát a pisibe, továbbá beüzemeltem egy spriccelőt. Korábban nem toltam le és nem is spricceltem, néha szóltam, hogy sicc, vagy leemeltem és elvittem, de most felhúzott.. Olyan érzésen van, hogy direkt csinálta, pont nem figyeltem, mikor pisilt, de biztos vagyok benne, hogy figyelt, mert akkor is szokott engem nézni, ha a wcbe pisil.



Még egy két ilyen és kizárom egy kicsi szobába, nagyon kihúzta a gyufát..



2021. jan. 25. 08:33
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
80%
segggfejségre és bosszúra tippelnék.
2021. jan. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
41%
Ilyen embernek minek macska, hörcsög, vagy akár egy marék moha?
2021. jan. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem beteg, akkor én is a seggfejségre és a bosszúra tippelnék.

10 éve van benti macskám, hihetetlen bosszúállóak és nem felejtenek. :D

2021. jan. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
95%
Seggfejségre gondolok és nem csak a macskánál.
2021. jan. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Ja, mert ha nem a macska az élet közepe, és az ember nem repes mosolyogva, hogy az ágyában a lábára pisilnek(oda pisilt, ahol a lábam volt a takaró alatt, miközben feküdtem!) akkor seggfej. Olvastam pár helyen, hogy ezt kell csinálni, ha közben nem tudod tetten érni, amúgy szerintem királyi dolga van, több helye van, hatalmas a lakás, drága tápot kap, játékai vannak és korábban naponta játszottunk vele, most ugye a hörcsöginfók és cuccok gyűjtése lemeríti a kisállatosdit, de csak átmeneti. Naponta meg nem fogok almot takarítani, 3 naponta teljesen rendben van. Haragszom rá, most is a feltakarított foltja mellett fekszik és néz.. Megnéztem uv fényben még mindig ott a folt, pedig rendesen sikáltam.
2021. jan. 25. 09:11
 6/32 anonim ***** válasza:
81%
Nem is olvaslak végig. Szart se tudsz a macskatartásról, de a pofád az járna. Eleve milyen retardált tart otthon ivaros macskát lakásba zárva? Nagy valószínűséggel húgyköves, vagy vesebeteg, vagy hormonálisan jelöl, de még véletélenül se vidd el orvoshoz, inkább verd bele az orrát, aztán oszd az észt teli szájjal. Aki ilyen csóró fillérbaszó, annak minek hobbiállat, de tényleg?
2021. jan. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
87%

"Naponta meg nem fogok almot takarítani, 3 naponta teljesen rendben van."


Remélem, a wc-det is csak három naponta egyszer húzod le, és addig rétegzed a sz@rt.


Szerencsétlen macska azért jár ágyra, mosdókagylóba, vagy bármilyen más helyre, ami picit is alkalmasnak tűnik, mert az alom használhatatlan.


Kezdetnek biztosíts megfelelő feltételeket a macskádnak, addig kár másik állat. Pláne, hogy már most elhanyagolod, pedig még meg sincs az új...

A "beleverem az orrát" módszer pedig már tíz éve is elavult és értelmetlen volt.

2021. jan. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
84%
3 naponta takarítod az almot???? Ez most komoly? Tényleg vannak ENNYIRE igénytelen emberek? Segget sem törölsz gondolom, mert 3 naponta rendben van a betyárkörte :D baszod, normális ember naponta 3x is kitakarítja. Persze, hogy nem óhajt az elhasznált alomba csinálni a macskád, sokkal tisztább, mint te. Szerintem büdös is lehetsz, mint a picsa, gondolom a fürdésről, tisztálkodásról is hasonló elveket vallassz.
2021. jan. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
51%
Szóval szerintem ne spekulálj, ne olvasgass utána, mert ezeket a tippeket nem szartanyán élők adják egymásnak, hanem olyan emberek, akik veled ellentétben legalább a minimum gondozást elvégzik az állataik körül. Egyvalamit tehetsz csak. Ahelyett, hogy itt rontod a levegőt a hülyeségeiddel (beleverem a fejét, azaz hülyegyerek), nekiállsz rendesen ellátni a macskádat, kitakarítod a macskaalmot, majd pedig még a mai nap folyamán foglalsz egy időpontot az állatorvosnál ivartalanításra és egy alapos kivizsgálásra.
2021. jan. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Rendszeresen viszem dokihoz, féregtelenítve van, karma, szőre szép, és már 4 hónaposan is a wcbe pisilt, mikor még köze sem volt az ivarossághoz, csak 1 éve lett gyakoribb.


Nem fáj neki semmije, nem nyávog fájdalmasan vizelésnél, vagy csak úgy, jól alszik, mindig van friss vize, aktív, egészséges macska.


3 naponta almot takarítani pedig teljesen normális, ugyanis ez a macska egy állat, nem ugyanazok a szabályok vonatkoznak rá, mint egy emberre, nem sikálom naponta a kádban, nem ültetem asztalhoz, nem öltöztetem fel, nem hetente vágom a karmát. Le kellene szakadni az állatokat emberként kezeljük helyzetről, ennek a macskának csodálatos dolga van, még sétálni is vittem már a kertben hámmal, most meg megnézhette a havat a teraszon, luxus urinary tápot eszik mellesleg, vagy a szőrcsomósat, mert a maláta pasztát utálom nyomkodni.


Csak nem valami elvetemült tenyésztő vagy, aki babakocsiban tolja a macskáját és rohadt büszke rá, hogy a dédapját is ismerte az állatnak?

2021. jan. 25. 09:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!