Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mekkora helyre van szüksége...

Mekkora helyre van szüksége egy benti macskának?

Figyelt kérdés

Van egy nagy szobám, konyha fürdő. Egy kis előtér is van, de oda nem mehet ki. Érdeklődnék, hogy jól fogja-e itt érezni magát a lakásban, ekkora helyen?

Előtte volt egy másik macskám, sajnos eltűnt, valószínűleg a szomszéd eltette láb alól vagy ellopták. Ezért nem szeretném kiengedni, esetleg később felügyelettel, pórázzal. Most 3 hónapos múlt, így még oké a hely, de, ha nagyobb lesz, jól fogja akkor is érezni magát itt?


2010. aug. 15. 21:16
 1/5 SzilKa ***** válasza:
Szia! Nálunk tökugyanez volt a helyzet, a lakás is kb stimmel. Szerintem macsek természetétől is függ, ha szeret szaladgálni, kevésnek tűnhet a hely, de orvosolhatod kaparófával, plafonról lógó játékokkal, újságpapírral bélelt dobozzal, ahova elbújhat, szóval próbálj neki minél több játékkal izgalmassá tenni a lakást. S bár furának tűnhet, a mi macsekunk onnantól nem unatkozik sosem, hogy lett egy játszópajtása, egy másik cicmók. :)
2010. aug. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Szerintem a lakás 2 macskának már kicsi lenne. A konyha nem olyan nagy, fürdőbe meg nem szokott bemenni. Inkább a szobában rohangál. Van kaparója házikóval, labdái, gurulós cuccai. :)

2010. aug. 15. 22:37
 3/5 anonim ***** válasza:
+1
2010. aug. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha van annyi helyed, hogy két macskaalmot megfelelően elhelyezz, akkor egy nagy szoba két macskának is megfelel.
2010. aug. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2 macskával csak annyi a gond, hogy albérletben vagyok. 1 macskával is nehezen találok kiadó szobát, 2-vel mégrosszabb a helyzet. Sajnos tapasztaltam. Amúgy lenne 2. A tulaj megengedte itt, hogy legyen, de 2-hez nem tudom, mit szólna.
2010. aug. 15. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!