Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi vált be a cicatoknál szőr...

Mi vált be a cicatoknál szőr hányásra?

Figyelt kérdés
Vettem már valamilyen pasztát az állatorvosi tanácsára, de nem sokat ér. Olcsó is volt azokhoz képest amit a neten láttam, bár patikus adta. Váltanék ha valakinek van valami tuti tippje.
2021. jan. 29. 15:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk Gimcat malátapaszta + fésülés.
2021. jan. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Furminátor és paszta.
2021. jan. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Trixie és Smilla pasztákat adom vegyesen. Előbbiben a maláta több, ami ugye a lényeg, utóbbiban a rost, ami szintén fontos az emésztésüknek.

Nem tudom mennyit adsz, de rá van írva, hogy mennyi kell belőlük, 3-6cm körül szokott lenni a napi adag, illetve azt is írja, hogy szükség esetén duplázható.

Egyik cicám hosszú szőrű, plusz érzékeny gyomrú, ő napi 3x eszik és mindegyikhez kap pasztákat. Azért étkezéskor, mert olyankor mosdanak leginkább.

Viszont csak heti 1-2x bírom megfésülni, mert annyira utálja.

2021. jan. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Az enyém úgy néz a pasztára mintha méreg lenne úgyhogy szőroldós jutalomfalatot adok. És fésülés heti 1-2x, tavasszal többször ha vedlik.
2021. jan. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Szőroldós tápot kap minden nap a normál kajája mellé. Mióta jobb minőségűre váltottunk, egyszer sem hányt, azelőtt előfordult három-négy hetente.
2021. jan. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Mit kell azon lepontozni, hogy valami bevált valakinek? Tényleg röhejes már.
2021. jan. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
#6 Ne foglalkozz vele. Egyébként nézd végig a válaszokat. Mindegyiket lepontozta, 1-et kivéve. Arra semmit nem nyomott, mert saját magát nem tudja pontozni az ember. Tehát esélyes, hogy a #3-as válaszolónk a saras a lepontozást illetően.
2021. jan. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Én meg fel mindenkit :)

Utána nézek ezeknek

2021. jan. 30. 00:07
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#3-as vagyok és én senkit nem pontoztam sehova, mert szerintem hülyeség, mivel mindenki aszerint pontoz, hogy mennyire tetszik neki a válasz, nem pedig, hogy helyes-e vagy sem.
2021. jan. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
#9 Tök mindegy, hogy te voltál-e vagy sem, de egyébként ezt be tudnád bizonyítani a #3-as válasz értékelésével, már, ha te vagy a 75%-os...Tehát tudod magad tisztázni, ha szeretnéd.
2021. jan. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!